Maybelline Color Tatto Yorumlarım

Merhaba arkadaşlar,
Bu zamana dek Maybelline Color Tattoolardan sanırım 6 tane falan satın aldım. Bugün size iki rengini anlatmak istedim. 55 immortal charcoal ve 60 timeless black rengi.
kozmetik blogu
Maybelline Color Tatto 
Sanırım Color Tattoları tanımayan yoktur. Cam kavanozda, kolay açılan ve kapanan kapaklarıyla çok kullanışlı buluyorum color tattooları. daha evvel Mac, Bobbi Brown, Laura Mercier gibi pek çok markanın krem farlarını kullandım. Hiç düşünmeden favorim Maybelline diyebilirim. Uzun süredir beraber olmamıza rağmen kuruma olmadı. Sürümü kolay ve pürüzsüz. 
kozmetik blogu
Maybelline Color Tatto 

 Yine sevdiğim ama çok az kullandığım iki rengi de sizinle paylaşmak istedim. Ürünlerin yapıları hakkındaki düşüncelerimi zaten yukarda belirttim. O nedenle aşağıda rengini gösteriyorum şimdi 🙂

kozmetik blogu
Maybelline Color Tatto 

 Siyah olanı pek çok kişi eyelinr olarak kullanıyor. Bende denedim ve cidden başarılı buldum. Siyah olanı düz mat siyah. Oldukça opak. Smokey makyajlarda kullanmak için aldım. Oldukça pratik smokey makyajlar yapmak mümkün. Göz kapağına sürüp gözün katlanma bölgesinde dağyma yapmak yeterli. Kat kat uygulayarak tonunu ayarlamak mümkün. 55 numara ise gri tonlarında. Metal bir gri yani. Bazen bir topaklanma oluyor sürerken ama hemen düzeltmek mümkün. Yine oldukça opak bir renk. Genelde baz olarak kullanmayı seviyorum. Renklerle oynamak içinde oldukça iyi. Gri tonlarını makyajda sevmediğim için elim çok gitmedi. Kalıcılar, göz kapağımdan akmıyorlar.
Diğer color tattoo deneyimlerim için buyrun ya da burdan buyrun 🙂

5 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe