Maybelline Age Rewind Kapatıcı

Merhaba arkadaşlar, 
Kapatıcılara karşı ayrı bir zaafım olduğunu inkar edemem. O nedenle gördüğüm her kapatıcıyı denemek istiyorum. Maybelline Age Rewind Kapatıcı bu kadar meşhurken denemeden yapamadım tabii ki. Maalesef ülkemizde satışı yok ve instagramda satış yapan hesaplardan almak zorunda kalıyoruz. 10 Euro civarında olan bu ürünü mümkünse yurtdışından temin etmenizi öneririm. En kısa zamanda ülkemize gelmesini de ümit ediyorum. Nefis bir ürün bence.
guzellik blogu
Maybelline Age Rewind Kapatıcı

Kapatıcı aşağıda görüldüğü gibi sünger bir uca sahip. Bu pek çok kişiye hijyenik gelmesede benim çok hoşuma gidiyor. Kullanımı çok pratik ve zevkli hale getiriyor. Ancak ürünün çok çabuk bittiğini söylemeden edemem.

kozmetik blogu

Maybelline Age Rewind Kapatıcı

 Maybelline Age Rewind Kapatıcının bende iki rengi mevcut. Fair rengi benim cildime tam uyuyor. Nerdeyse dağıtmama gerek bile kalmıyor.

bakim blogu
Maybelline Age Rewind Kapatıcı

 Ürünün light rengi sarı alt tonlu, fair rengi ise pembe alt tonlu. Yukarıda bunu bariz görmek mümkün. Bazı kişiler bu ürünün yapısı için çok katı derken kimisi incecik diyor. Göz altlarımı iyi nemlendirdiğim sürece bende çizgilere dolmayan ince yapılı bir kapatıcı oldu. Tekrar tekrar sipariş verdiğim bir ürün oldu. Sevmediğim özelliği bende çok kalıcı olduğunu söyleyemem. Aydınlık bir görünüm vermesine hastayım. O ince yapısına rağmen kapatıcılık olarak çok tatmin edici oldu. Kameramda olan bir sorun nedeniyle gözaltımda duruşunu çekemedim ve bu kapatıcıyı da daha fazla bekletmek istemedim yazmak için. Benim aranan ürünlerimden biri oldu diyebilirim. Daha kalıcı versiyonunu bulursam elbette hemen ihanet edebilirim kendisine 🙂 Çok kuru göz altları için çok da uygun olduğunu düşünmüyorum. Dağıtması kolay ve hemen cildimle bütünleştiği için oldukça sevdim. Ambalajı ile ilgili hiç sorun yaşamadım ve oldukça rahat kontrol ediyorum. Eee tabii becerikliyim 🙂

kozmetik bloglari

3 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe