Merhaba güzeller, yine mi bir fondöten diyorum kendi kendime. Ama seviyorum ayol. Bu meredi seviyorum.  Bir Gratis indirimi zamanı idi. Almak için birşeyler arıyor idim. Bunu farkettim. Daha evvel markadan bb krem almış, hiç kapatıcı değil diye bi köşeye bırakmış idim.  Renklerine bakarken 02 rengi en açık olan idi ve oldukça beyaz bir renk idi. Koyu renk fondotenlerimi açmak amaçlı aldım. Yani öyle bembeyaz falan değilim. Zira bu renk bembeyazlar için süper.
MAYBELLINE AFFINIMAT FONDOTEN Maybelline affinimat fondoten


Ambalaj olarak klasik Maybelline işte. Gayet güzel ve tatmin edici bir ambalaj. Ancak ürün oldukça sıvı olduğu için kapağı açar açmaz ürün fışkırıyor bir anda. 🙂
MAYBELLINE AFFINIMAT FONDOTEN Maybelline affinimat fondoten
Renk bu şekilde ve akışkan bir fondoten. Birazdan cildimde duruşunu da göstereceğim. Malesef öncesi halini yanlışlıkla sildim sanırım.
MAYBELLINE AFFINIMAT FONDOTEN Maybelline affinimat fondoten
Kapatıcılık olarak çok tatmin edici buldum. Ancak yüzümde de gördüğünüz gibi örtüşmüyor. Uyum sağlamıyor. Çünkü bu bir yağlı cilt fondoteni hatta çok yağlı cilt fondoteni. Kuru cildimde duruşu bu şekilde. Kullanacağım cinsten değil yani. Ama indirimde yağlı ciltler şans verebilir.
Yazar

Yorum Yaz