MAYBELLINE 2 si 1 ARADA GÖZ MAKYAJ TEMİZLEYİCİ

Selamlar güzellerimmmm,
Ben hala aradığım göz makyaj temizleyiciyi bulmuş değilim. Maybelline ise uygun fiyatı, performansı ile hiç de fena sayılmaz.

maybelline goz makyaj temizleyici


Ürün çift fazlı. Genelde çift fazlı ürünlerin yağlı olduğunu görüyoruz. Ancak bu ürün yağsız olduğunu iddia ediyor. Çift fazlı olupta yağsız olduğunu iddia eden bir de Lancome Bifacil geliyor aklıma. Şayet kendisini de pek severim. Ancak Maybelline yağsız diye belirtmesine rağmen göz çevremde ciddi ciddi yağlılık bıraktı.

maybelline goz makyaj temizleyici
Bu yağlılık hissi ise hiç hoşuma gitmiyor. Ürünü alma sebebim zaten yağsız olması idi. Çift fazlı ürünlerin makyajı daha iyi çıkardığını görüyorum. O yüzden hem çift fazlı hem yağsız ürün vaadi beni etkilemişti.

maybelline goz makyaj temizleyici
Evet makyajı çıkarması fena değil. Gerçi Guerlain maskaramı zor temizliyor. Ama pamukla göz üzerinde biraz bekletince o da halloldu. Bir daha alır mıyım. Sanırım yağlı hisse katlanacaksam başka bir temizleyiciyi tercih ederim.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe