M.Asam Brilliant Teint Makyaj Bazı

Merhaba arkadaşlar,
Hemen hepimiz makyajımızın daha kalıcı olmasını isteriz ve bunun için çeşitli bazlar kullanırız. Bu konuda hepimizin beklentisine uygun farklı farklı bazlar görmek mümkün piyasada. Bugün onlardan birini M.Asam Brilliant Teint‘i konuşacağız.
guzellik blogu
M.Asam Brilliant Teint Yorumları 

Ürün cilde canlılık vermeyi, donukluktan kurtarmayı vaat ediyor. Ten rengini eşitlemeyi, gözenek görünümünü küçültmeyi de vaat eden bir ürün.
guzellik blogu
M.Asam Makyaj Bazı yorumları

 Ürün somonumsu bir renge sahip. İçinde hafif ışıltılar var ve sanki şurup gibi kokuyor. Ben kokusundan sebep kullanamıyorum bile. Bazı kişiler kokusunu sevdi ama bana ilaç kokusu gibi geldiği için hiç sevemedim. Yapı olarak köpükümsü, çok kolay dağılan bir yapısı var. Kavanozu açmadan önce koruma kapağı vardı. O nedenleiçiniz rahat kullanmaya başlamak mümkün.

guzellik blogu

Ürünün bende ki duruşu bu şekilde. Belki hafif bir pembelik veriyor o kadar. Ürünün içinde ışıltılar ve cide ıslak belki parlak görünüm vermek için bu ışıltılar eklenmiş olabilir. O nedenle üzerine matlaştıran bir pudra sürmek içimden gelmedi. Ama yapısı cildimde fondoten kullanmayı istemeyecek kadar ağır durdu. Yapısı ağır demiyorum ama içinde bulunan silikona rağmen kullandığım yaz aylarında bir hafiflik hissi de vermedi. Bu nedenle üzerine fondoten kullanmadım. Sanki fondoten sabit durmayacak hissi yaşattı. Makyajımın kalıcılığı hakkında bir fark hissetmedim. Renk bütünlüğü kesinlikle sağlamadı bende. Fiyatının 85 lira olduğunu düşününce şans vermeyeceğim bir ürün kendisi.

4 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe