Uzun uzun ismini yazdık ama bu ürün ne işe yarar? Koyu lekeler, geniş gözenekler, akne… Hemen herşeye dermanım diyen bu ürünü aylardır kullanıyorum. Manyo Factory Galactomyces Niacin Special Treatment Essence çok vaatler veren enteresan nerdeyse mucize denilen bir ürün. Bir ürün tüm şikayetlere iyi gelir mi? Bence de gelmez ama denemek istedim tabi. Bana bir takipçimden hediye geldi. İnternette Kore ürünleri satan bazı sitelerde satışı var ama 150 Tl üzerinde bir fiyatı var. Arama motorlarına adını yazınca hangi siteler olduğu çıkar.

Manyo Factory Galactomyces Niacin Special Treatment Essence

Damlalık yardımı ile kuru cildime bol miktarda ürün alıyorum. Bol miktarda alma sebebim daha da iyi nemlendirmesini sağlamak. Az kullansam üzerine nemlendirici sürmek zorunda kalabilirim. Cildimde gözenek sorunu yok. Lekelerde bir aydınlanma görmedim. Sadece yatıştırması ve nemlendirmesi hoşuma gitmişti. Satın alabileceğim bir ürün olarak düşünmüştüm.

Manyo Factory Galactomyces Niacin Special Treatment Essence

Ancak gel gör ki dün iki kere sürdüm ikisinde de yüzüm anında kızardı ve kabartılar çıktı. Manyo Factory Galactomyces Niacin Special Treatment Essence ile aylardır sorun yaşamazken bir anda neden böyle oldu anlamadım. O nedenle kendisini kullanmaya korkuyorum. Açıldıktan sonra 6 ay içinde ömrü bitiyormuş. 6 ay olduğunu da sanmıyorum ki genelde hemen bozmuyor ürünler. Ürün 50 ml. Bir hayli fazla. 6 ayda bitmesi de zor sanki. Ben bol miktarda kullanıyorum ki üzerine nemlendiriciye gerek kalmasın. Bilemedim ne yorum yapsam ki.

Yazar

Yorum Yaz