Makyaj Süngerleri Karşılaştırması

makyaj blogu
Makyaj Süngerleri Karşılaştırması
Merhaba arkadaşlar, İnstagram ve Snapchat’de bu üç süngeri biraz anlatınca üçünü karşılaştırmam istendi. Aslında topluca başka markaların süngerleri ile de karşılaştırma amacım vardı ama önce şöyle bir önbakış bırakalım. 🙂 Makyaj Süngerleri Karşılaştırması yazım kısa bir yazı olacak yani.

Sol baştan başlayalım mı?
Beauty Blender Makyaj Süngeri benim yıllardır severek kullandığım bir sünger. Lateks içermemesi ile de ön planda olan yumuşacık bir sünger. Kendisi ile tanışana dek benim arayacağım bir ürün değildi. Diğer süngerler de gayet işimi görüyordu. Ne zaman ki kullandım ‘Evet bu cidden farklı ve en iyisi dedirtti.’ Anlatılmaz yaşanır diyorum. 🙂 Ürün emme kısmına takılmıyorum ama evet emiyor. Ancak daha evvel Amerika’dan istettiğim süngerler çok daha uzun ömürlü oluyordu. Türkiye’ den aldıklarım ise kısa sürede yıpranıyor. Bu nedenle artık başka alternatifler aramaya başladım. Evet pahalı ama severek ve zevkle kullandığım için verdiğim paraya hiç acımıyordum. Ancak kolayca yıpranınca artık kendisinden vazgeçmek ve daha farklı alternatifler bulmak istiyorum. Son zamanlarda o kadar alternatif arttı ki inanıyorum bulacağım muadilini. Vazgeçilmez değilsin Beauty Blender. :))
H&M Makyaj Süngeri ise bir anda popüler oldu. İyi ki de oldu. Pek çok  güzellik blogu  bu süngerden bahsetti aslında. Ben de kullanmak için öyle sabırsızlandım ki pek çok arkadaşımı görevlendirdim bulması için. Bulunduğum şehirde bu marka yok ama dostlar sağolsun. Buldular, yolladılar. 😉 H&M Makyaj Süngeri  yumuşak ve Beauty Blender’ ı aratmayan bir sünger oldu. Fiyat olarak ise nerdeyse onda bir fiyatına gelecek kadar ucuz. Alın, aldırın, stoklayın.  Uzun ömürlü olduğunu düşünüyorum. Çünkü aylardır kullanıyorum ve en ufak bir eskime belirtisi yok. Çok severek kullanıyorum ve kendisi varken Beauty Blender’ ı aramıyorum. Ürün emme konusunda ise Beauty Blender’dan biraz daha fazla emiyor sanki. Temizlemesi ise biraz daha zor.
Nascita Makyaj Süngeri alma sebebim Beauty Blender gibi latekssiz iddiasıydı. Elime aldığım anda bana çok sert geldi ve bence Beauty Blender ile alakası yok. Diğer bahsettiğim iki sünger kadar sevmedim ve kullanması zevkli gelmedi. Yeniden bu markanın süngerlerine şans verir miyim bilmiyorum. Ucu sivri olduğundan detay kısımlar için kullanım kolaylığı sağlasa da aradığım yumuşaklığı bulamadım.

makyaj blogu
Makyaj Blogları

Yorum
  1. İnstagram üzerinden para kazanmanın kitabı
    Instagram üzerinden para kazanmanın tüm metotları, butik açmak, satış yapmak, takipçi artırmak, 4 ayrı kazanç metodu.
    Herkese hitap eden yöntemler, sürekli güncellenen tedarikçiler, hepsi 3'lü kitap setinde.
    Instakitap seti https://goo.gl/bFXFnK
    #instakitap #instagram #instagrambutik #instagrambutikaçmak #instagramkazançları #ekiş #internettenparakazanmak #internetkazançları #mobilreklam #evdenyapılabilecekişler #ekgelir

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe