MAKE UP FOR EVER SMOKY LASH MASKARA

Merhaba arkadaşlar, sanırım uzun zamandır maskara yazısı yazmadım. Zaten bana en zor gelen maskara seçmek ve maskara yazısı yazmak 🙂 Yamuk yumuk Kirpiklerim nedeni ile maskaralardan soğudum.

MAKE UP FOR EVER SMOKY LASH MASKARA

Make up for ever kısaca Mufe bu maskarası ile neler vadetmiş bize. Uzun, hacimli, ekstra siyah, kıvrık kirpikler. Yapısı ıslak denecek bir kıvamda. Fırçası bana hiç değişik gelmedi.

MAKE UP FOR EVER SMOKY LASH MASKARA
Benim çok cılız, aşırı inatçı, hemen düşen Kirpiklerim var. Bu maskara elbette bende İdeal bir görüntü oluşturmadı. Ama pek çok denediğim maskara ile kıyaslar isem evet dolgunluk veriyor, evet siyah, evet kıvrık tutması hiç fena değil. Eğer kirpiklerim sorunlu uzun süre kullanırım. Gün boyunca dökülme olmadı ve ağırlık vermedi. Yine de not düşmek isterim. Ben maskara dahil pek çok ürünümü aylarca denemeden yazma taraftarı değilim. Ancak bu ürünü uzun bir kullanım sonucu yazmadım.

Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe