MAKE UP FOR EVER HD HIGH DEFINITION BLUSH 07

Merhaba arkadaşlar, Mufe ürünlerine daha fazla yer vermek istiyorum blogumda. Genel anlamda ürünlerini beğeniyorum. Allıkları bende bir hayli kalıcı nadir ürünlerden diyebilirim. Bugun de bir allık misafirimiz.

Pek çok allıktan farklı olarak bize bu şekilde sunulmuş. Eğer ürün bu şekilde sunulmasa idi daha iyi olurdu.  Çünkü kabın içinde ki ürün kurumasa da şişenin ağzında ki o minik yerde ki ürün kuruyor ve bir sonra ki kullanımda elimize kurumuş, zor dağılan bir ürün geliyor.

07 rengi çok doğal ve sevimli. Ben bu ürünü Vepa outletten satın almış idim. Daha sonra mağazada bu krem allıkları sanırım görmedim. Onun yerine  yine HD olan kompakt krem allıkları var. Şu anda onlardan kullanıyorum ve çok memnunum. Mufe hd krem allıkların tek sorunu bence bu ambalaj idi. Yoksa renk skalası ve kalıcılık olarak kesinlikle tercih sebebim.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe