Make Up For Ever Farlarım

Merhaba arkadaşlar,
Benim 4 tane Mufe marka farım var ve bugün sizlere 3 tanesini göstermeye çalışacağım. Farları koymak için bir de palet var. Onu da size göstermiş olurum. Bende ki üçlü bir palet olduğu için içinde ki üç farı göstereceğim.

kozmetik blogu
Mufe Farlar

Make Up For Ever Farları satın aldığınız zaman ayrıca bir de 18 Lira karşılığında palet satın almamız gerekiyor. Tekli palet alsanız bile yine 18 Lira. Tabii 10 ay önce böyleydi. Şimdi nasıl bilmiyorum 🙂 Umarım zam gelmemiştir. Fiyatları da en son Mac den biraz daha pahalıydı. Şimdi ne durumda bilmiyorum.
kozmetik blogu
Mufe Farlar

Bende olanların rengi görünenden çok daha güzel. Kabında ne renkse aynısını veriyor. Nefis bir renk diyebilirim. Farların numaraları arkalarında yazıyor. Mufe de farlar yapılarına göre diamond, matte vb gibi ayrılmış. Mac de olduğu gibi farların isimleri yok. Numaraları var.

kozmetik blogu
Mufe Farlar

 Bende olan farların numarası soldan sağa 111, 158 ve 131. Farlarda tozutma çok az. Hatta yok desem yeri. En azından bendekiler öyle. Pigmentasyon özellikle mat farlarda dehşet. Bende olan farlarda zamanla sertleşme olmadı. Çok yumuşak değiller. Kalıcılık olarak en ufak bir kusur bulamadım. Hem allık hem far olarak satışa sunulan ürünler bunlar. Cidden allık olarak da çok kullanışlılar.

kozmetik blogu
Mufe Farlar

 Far paletini çok beğendim. Çok şık ve sade. Mıknatıslı. Karizma bir görünümü var. Mac farlara göre daha geniş. Mac paletlerden sıkılmıştım bu daha iyi geldi. Ama yine Mac far paletleri kadar kullanışlı değil bence. Macler 4 renk aldığı için daha iyi. Ayrıca Mac paletler daha kaliteli duruyor.

kozmetik blogu
Mufe Farlar
Paletlerin arkasında delikler var. Oradan bir iğne ile ittirerek farları çıkarmak mümkün. Bu açıdan da çok sevdim. 
makyaj blogu

4 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe