Mac Whirl Ruj

Merhaba arkadaşlar,
Geçenlerde Mac Whirl Dudak kaleminden bahsetmiştim. Şimdi ise aynı isimli rujundan bahsetmek istiyorum.
makyaj blogu
Mac Whirl Ruj

Popüler rujlardan biri olduğunu söyleyebilirim. Ancak bir o kadar da riskli. Rengine aşık olsam da söylemem gerekir ki herkese yakışacak bir renk değil.

guzellik blogu
Mac Whirl Ruj
Mac Whirl Ruj, mat seriden. Mac’in en sevdiğim serisi  de zaten matte serisidir. Gerçi serinin bazı renkleri dudağımı daha da çok kurutuyor. Whirl ise düşündüğüm gibi olmadı ve asla kurutmadı.
makyaj blogu
Mac Whirl Ruj

 Kişiden kişiye çok farklı duran bir renk Whirl. Kimilerinde mosmor kimilerinde bariz kahve duruyor. Ya çok yakışıyor ya hiç yakışmıyor. Ben kendimde duruşunu çok sevsem de etrafımdakiler pek beğenmeyince moralim bozuldu. Koyu rengine rağmen sırıtmayan, koyu göz makyajlarına, koyu allıklara yakışan bir renk. İçinde grilik, morluk, kahvelik var da var.

kozmetik blogu
Mac Whirl Ruj
Çok sıradan görünen ama yakalaması zor bir renk. Bende duruşu bu şekilde oldu. Ancak canlı gözle bakınca mor tarafı birazcık daha baskın gibi geldi bana. Eğer bulursanız bir deneyin derim. Eğer size yakışırsa almaya değer ve günlük hayatta kullanıma çok uygun bir ruj. Kalıcılık olarak da beni tatmin etti diyebilirim.

2 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe