Mac Whirl Lip Pencil

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlerle Mac Whirl Lip Pencil hakkında konuşmak istedim. Dudak kalemleri hakkında pek yazan biri değilim. Ama bir dudak kalemi 40 Lira üzerinde olunca yazmamak olmaz diye düşündüm.
Dudakları büyük gösteren bir dudak kalemi dedikleri anda sahip olmak istemiştim kendisine. Kim dediyse çıksın karşıma 🙂 
kozmetik blogu
Mac Whirl Lip Pencil

Klasik Mac dudak kalemi… Sade ve siyah bir tarz ve kalemin rengini, kalemin başında bulunan renkli kısımdan anlamak mümkün.

bakim bloglari
Mac Whirl Lip Pencil

Mac Whirl Lip Pencil yani dudak kalemi ve Mac Whirl hala populerliğini koruyan ürünler. Kış aylarında bu tarz renklere bir rağbet oluyor. Mac Whirl Lipstick yani ruju uzun süre yok sattı. Mağazalara defalarca gittik bulamadık.

makyaj bloglari
Mac Whirl Lip Pencil

Bu kadar popüler bir renk olmasını elime aldığımda daha iyi anladım. Değişik bir renk. Kahve mi mürdüm mü mor mu? Her dudakta her tende farklı bir tonu ağır basıyor. Kimilerine cool bir hava katarken kimilerine morarmış dudaklar armağan ediyor 🙂

guzellik bloglari
Mac Whirl Lip Pencil

Cidden bazı kişilerde sebebini anlamadığım şekilde daha dolgun görünüm sağladı. Ancak benim incecik dudakları daha mor ve küçük gösterdi. Sanırım ruju belki ama dudak kalemi benlik bir ürün değil. Sevmedim diyemem ama yeniden alacak kadar sevmedim. Bir dudak kalemi zaten kalemtraşla yarısı çöpe gidiyor. Bu rengi o parayı yeniden verecek kadar sevemedim.
Elimde her ne kadar  kahve tonlarında dursa da dudaklarımda mor durdu. Maalesef dudaklarımda olan duruşunu nasıl becerdi ise silmişim.

kozmetik blogları
Mac Whirl Lip Pencil

Peki yeniden satın almama sebebim sadece rengi mi? Hayır! Öncelikle kalemtraşla kullanmak zorunda olmak can  sıkıcı. Hem yanımda kalemtraş taşımak istemiyorum hem de ürünün yarısı çöpe gidiyor ucunu açarken. Ucuz bir ürün de değil sonuçta. Ayrıca çok sert. Mac kalemler zaten sert ama bu bana daha bir sert geldi. Rengini dudaklarıma geçirmek de zorlandım. Çok çok kalıcı da değil bence. Siz olsanız alır mı idiniz yeniden?

6 Yorum yapılmış
  1. merhaba, biz salon diva uğur ailesi olarak istanbul beylikdüzünde marmarapark ve perlavista avm lerde faaliyet göstermekteyiz. salonumuzda kullandığımız kerastase, wella sp, davines,morgan taylor gibi professionel markaları sizlerinde kolay ulaşabilmesi için http://www.sacdivasi.com adresinden satışa sunduk. salon diva uğur güvencesiyle gönül rahatlığı ile alışverişinizi yapabilirsiniz. teşekkürler.

    instagram: salondivaugur
    snapchat: salondivaugur

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe