Mac Pro Lip Palette

Merhaba arkadaşlar,
Bugün altı tane Mac rujunu bir arada bulunduran Mac Pro Lip Palette den bahsetmek istedim. Bu paletlerin farklı çeşitleri var. Kırmızıların olduğu, nude tonların olduğu bu paletlerin ben plum olanını seçtim. En sevdiğim mac rujları bu palette bir aradaydı. 
bakim blogu
Mac Pro Lip Palette

Mor ve mürdüm tonlarının en meşhur olanları bu palette yer almış adeta. Günlük kullanıma çok uygun tonlar olduğu gibi iddialı renkleri de içinde bulunduruyor Mac Pro Lip Palette.

kozmetik blogu
Mac Pro Lip Palette
Ambalaj olarak parmakla kullanmak biraz korkutucu gelebilir. Ancak ben parmakla ruj sürmeyi çok seven biriym ve opak ruj renklerinden genelde kaçtığım için normal rujlarımı da parmakla dağıtırım. Opak ve koyu renk rujlara bayılırım ama cesaretim yok. Yakışmıyor. 
Kapaklı bir dudak fırçasına bol ürün sürerek çantanıza atabilirsiniz. Gün içinde fırçayı çıkarıp çıkarıp sürersiniz zaten. Ben o şekilde çok yaptım. Missha nın ikili eyeliner fırçasını dudak fırçası olarak kullandım. 
kozmetik blogu
Mac Pro Lip Palette
Paletin içerisinde bulunan renkler sırasıyla twig, captive, verve, amorous, hang up ve cyber. Paletin arkasında isimleri yazıyor ve parantez içinde satin yapıda oldukları da her birinin yanına yazılmış. 
kozmetik blogu
Mac Pro Lip Palette
makyaj blogu
Mac Pro Lip Palette
Ürünün bu şekilde fiyatı 150 Lira. Eğer size kullanımı pratik gelecekse 6 renk için iyi bir fiyat. 

2 Yorum yapılmış
  1. 6 renk için fiyat fena değil ama ben de ruj paleti kullanamıyorum hiç 🙂 Fakat haklısın, koyu renk rujların rengini kırmak için parmakla uygulamak iyi bir yöntem; aynı yöntemi cart renkli rujlarda uyguluyorum ben, sonuç süper oluyor. Şu Twig iyice gözüme batmaya başladı, bir sonraki hedefim o mu olsa ne? Güle güle kullan!

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe