MAC PREP+PRIME HIGHLIGHTER BRIGHT FORECAST

Merhaba kizlar , Mac in bu aydinlatici kapaticisi ile yaklaşık 1 buçuk sene önce arkadaşım vasitasi ile tanistim. O cook acik bir rengini almisti. Kullandigi zaman ki görüntü hoşuma gitmiyordu. Ürün firca şeklinde.

mac aydinlatici


Ürünün rengi bana koyu gelecek şekilde aslında. Ama morluklari kapatmasi için koyi renk seçmek uygun olur diye tahmin ettim.

mac aydinlatici
Ürünün sanirim 4 rengi var. 2 rengi cidden aydinlatma amaçli çok iyi. Bu rengi benim için aydınlatma saglamadi. Ama daha esmer tenler için bence sağlar. Çok çok hafif bir ürün. Hatta tenime sürer sürmez kendi kendine yok oluyor. Tenim yutuyor onu. Ben kapatici olmadan ki halimi paylasayim.

mac aydinlatici
Şimdi de uygulayıp yedirmis haline bakalim.

mac aydinlatici
Nerdeyse hiç çizgilenme sorunu yasamadigimi da belirtmek isterim. Kalicilik muazzam olmasa da hiç fena değil. 82 lira fiyati hakeder mi bu sizin beklentinize kalmış. Bence hakediyor. Bence bir Mac mağazasında deneyin. Sevilecek bir ürün.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe