Mac Powerpoint Eye Pencil Grey Utility

Merhaba arkadaşlar,

Siyah göz kalemini çoğunluk olarak tercih etsek de benim gibi daha doğal görünüm tercih edenler olarak kahve ve gri göz kalemlerini kullanan çok arkadaşımız da var. Bu nedenle bugün Mac Grey Utility göz kaleminden söz etmek istedim. Pek çok gri göz kalemi serüvenim olduğunu da belirtmek isterim.

bakim blogu
Mac Grey Utility Göz Kalemi


Grey Utility , Mac’in Powerpoint serisinden. Bu seride bulunan kalemler kalıcılık vaadi olan ürünler. Suya dayanıklı, kalıcı, bulaşmaz olduğunu iddia ediyorlar. Kalemtraşla açılan bir göz kalemine 49 Lira vereceksem elbette bunları yerine getirmesini isterim.

guzellik blogu
Mac Grey Utility Göz Kalemi

 Evet evet, bu kalem asansörlü değil. Ancak kalemtraşla açılıyor. Kalemin çöpe giden kısımlarına acımamak mümkün mü sizce? 🙂 Yumuşak yapısına rağmen kalemtraşla büyük bir kısmı yamulup yumulup gitmiyor. En azından bu konuda iyi.

kozmetik blogu
Mac Grey Utility Göz Kalemi

 Renk güzel ve mat bir gri. O yüzden pek bir sevdim. Genelde eyeliner gibi kullanmaya uygun bulmuyorum hemen kalınlaşan ucunu. Ama alt kirpik diplerimde kullanmayı seviyorum.

makyaj blogu
Mac Grey Utility Göz Kalemi

 Rengini kullandığım gri kalemler arasında en iyi veren Mac oldu. Yine de bu aradığım tüm renk göz kalemlerini Mac’den alırım demek değil. Avon, Note, Cecile gibi markalar da çok güzel göz kalemleri yapıyor. Ancak gri göz kaleminde aradığım rahatlığı bu üründe buldum. Akma ve bulaşma aşırı sulanan gözlerime rağmen hiç yapmadı. Sizin bu seriden önerdiğiniz renk var mı acaba?

guzellik bloglari

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe