MAC OIL CONTROL LOTION


Merhaba arkadaşlar, bir Mac bakım ürününü daha kendimce anlatmak istiyorum. Kendisi yağ kontrolu vaat etmesine rağmen ben öyle bir özellik sezebildim diyemem. Kuru bir cildim var. Arada az da olsa alın bölgem yağlanır. Makyaj bazı niyetine kullandığım bu ürün zamanla farkettim ki bende yağ kontrolu sağlamadı.


Benim kuru cildim de bile böyle ise yağlı ciltler de ne derece tatmin edici olur bilemem. Elbette bir daha satın almayı düşünmüyorum. Mac cilt bakım ürünlerini   genelde ufak boy almayı tercih ediyorm. Böylece deneyip beğenirsem büyük boyunu alabilirim. Bu ürün jel kıvamında. Cildim hemen emmiyor hatta yapış yapış bir his veriyor. Bu his de hemen geçmiyor.  Bence denemeden almayın.
2 Yorum yapılmış
  1. Kesinlikle sizinle aynı fikirdeyim. Benim çok yağlı cildim de bir matlaştırma gerçekleştirmedi. Halbu ki ne umutlarla almıştım. Arayışım devam etmekte..

    1. Ducray de matlaştırıcı bir nemlendirici var. Kuru ciltli olmama rağmen aldım. Aşırı memnun kaldım. Fiyatı da uçuk değil. Denemeye değer. Ama ben baz olarak onu kullanamadım malesef fondoten üzerinde iyi durmadı.

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe