MAC LIGHTSCAPADE AYDINLATICI

Merhaba arkadaşlar,
Bugün Mac‘in Mineralize Skinfinish serisinden Lightscapadeyi konuşacağız. Çok çok meşhur bu aydınlatıcıyı tekrar benim de yazmama gerek yoktu belki de. Ama eksik kalmak istemedim.

mac lightscapade aydinlatici

Bende bulunan ambalaj eski olan. Yeni ambalajları ben hiç sevmedim zaten. Bu koca ambalaj tam 10 gram aydınlatıcı barındırıyor içinde. Ömür boyu kullan kullan bitmez. 

mac lightscapade aydinlatici
Ürünün damarlı damarlı bir görünümü var. Bende bulunan da çok mavi damarlar yok. Bazıları bayağı damarlı. 

mac lightscapade aydinlatici
Çok doğal duran bir yapısı var. Beyaz tenler için en ideal aydınlatıcılardan biri. Çok uygulamaya gerek yok. Kaş altına, elmacık kemikleri üzerine, burun ucuna, dudak üstüne, kısaca nereye isterseniz uygulamak mümkün. Gün ışığında gayet doğal ve sağlıklı görünüm sağlıyor. Bende nasıl durduğunu göstermek istedim.

mac lightscapade aydinlatici

mac lightscapade aydinlatici
Burada çok hafif hafif uyguladım. Sizce de çok doğal durmuyor mu? Ben ürünü genelde Mac 224 fırça, Real Tecniquees setting brush ile uyguluyorum. Çoğu zamanda parmaklarımla. Bence parmaklarla en istediğim görüntüyü elde ettim. Fırça ise daha çok simler geliyor sanki yüzüme. Son zamanlarda İnglot 4ss (Fotoğrafda bulunan fırça) gibi tok fırçaları tercih ettim. 

3 Yorum yapılmış
  1. sanırım blogu ilk açtığınız zamanlardı, flormarın terracotta matte farlarından m101 i yorulayıp bu aydınlatıcıya benzetmiştiniz hala aynı görüşte misiniz acaba ya da swatch paylaşma imkanınız var mı 🙂

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe