MAC GREEN GEL CLEANSER


Merhaba arkadaşlar, normalde ben cilt bakım ürünlerinde temiz içeriğe çok dikkat eden, herkesin kullandığı klasik ürünlerden ziyade farklı ürünler arayıp kullanmayı seven biriyim. İnstagramdan beni takip eden pek çok kişi farkettiğini bana yazmıştır. Pek çok doğal markayı genelde ilk satın alıp deneyimleyen, öneren ben olmuşumdur. Hiç mütevazi olamayacağım ardımdan o markalar blogger istilasına uğramıştır. Bazı markalar daha sitesini dahi kurmadan, ambalajları bile hazır değilken, havale ile ürün almışlığım, deneyimleyip, paylaşmışlığım çoktur. Ardından pek çok blogger her yeni markaya saldırdığı gibi onlara da saldırmıştır. Bize  ürün yollayın, sponsor olun bla bla bla. Her neyse ufak çaplı bir bilgi de vermek istedim böylece. Gelelim bu Mac ürününe. Mac sitesinde acaba Mac den kullanmadığım ne kaldı diye gezerken bunu farkettim. Normalde almam ama o zamanlar hem ihtiyacım vardı hem de şöyle ferahlık verir, böyle mis gibi his verir vaatlerine kandım. O aralar bu hissi arıyor idim demek ki.
İyi ki küçük boyunu almışım. Zira bunu bile bitirmeye tahammül edemedim. Köpürmüyor bile. İçeriği üzerinde yazmıyor ve bu sinir bozucu. Ayrıca temizlik hissi, ferahlık hissi hiç yok. Temizlemiyor bile bence. Bu fiyata çok daha iyilerini alırsınız. Kiehls den alın bence daha iyi.
2 Yorum yapılmış
    1. Temiz içerikli olduğu için değil de daha çok mac alana dek aynı içerik ayarında olan aynı fiyata denk gelen anlamında dedim. Yoksa daha uygun fiyata tertemiz içerikli hatta eco sertifikalı nonique var. Aveseena da severim hem de daha ucuz.

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe