MAC GINGERLY ALLIK


Merhaba arkadaşlar, ben de kalıcı olan allık nerdeyse hiç ama hiç yok gibi. Bu konuda mac toz ve krem allıklar bi nebze de olsa imdadıma yetişiyor.
MAC GINGERLY ALLIK


İlk görünüşte bir kontur rengi gibi göründüğü doğru. Bende öyle düşündüm.  Hem allık hem kontur olarak kullanırım diye heves ettim. Ancak yüzümde uygulama yapınca kontur için en azından ben kullanamam bunu anladım.
MAC GINGERLY ALLIK

Yüzümde bol bol uyguladım ki belli edebileyim. Normalde bu kadar çok uygulamam. Çok daha hafif şakak bölgelerine uygulama yapıyorum. Bulunması kolay bir allık rengi değil bence. Bir mac mağazasında bakmak, denemek iyi olabilir.Hele de mat allık seviyor iseniz bence bakın. Ben de tüm Mac allıklar gibi orta derecede kalıcı. Ancak çok beğenilen ürünler bende kalıcı değil genelde. Kalıcılık konusunda ben yanıltıcı olabilirim.
2 Yorum yapılmış
  1. Bendede Nars allik iki saat icinde kaybolup gidiyordu 😀 Aslinda tümden daha kalici olsunlar diye Urban Decay in spreyini almayi düsünüyorum, tüm makyajin üstüne sIkIyormusun ve sabitliyormus, sadece sivilce yaparmi diye korkuyorum ama genelde yorumlar iyi gibi 🙂

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe