MAC 4 LÜ FAR PALETİM

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır Mac den 4 lü far paleti yapmak istiyordum. Hem günlük hem özel gün makyajı yapabileceğim renkler seçmek istedim. Hatta içinde kaşlarını dolduracak bir renk de olmalı idi. Çantaya at çık rahat et. Tabii beklentim çok olunca renkleri seçmek zor oldu. Renkleri seçtim ama hiç içime sinmedi. Hadi gelin yakından bakalım.

Refill farlar bu şekilde satılıyor. Yeni zam ile beraber tanesi 40 TL oldu.
Palet şu anda 25 TL oldu. Aldığım renkler fotoğrafta ki gibi. Expensive Pink, mystery, all that glitters, vex.
Expensive Pink in göz rengime yakışacağını düşündüm ve satın aldım. Ancak parmakla uygulayın pigmentli sanılabilen bu far hangi fırça İle uygulamaya çalıştı isem hayal kırıklığı yarattı. Tek bir refill fara bi palet parası verdiğimi hatırladıkça ağlamam geldi.
Mystery ise kaş doldurma ve gölge amaçlı.  Kesinlikle pigmentasyonu vasat.
All that glitters ise aralarında en iyi olan. Haa benzersiz bir renk değil ama en azından göz kapağımda rengi belli. Diğerleri rezalet. Ve hiç kalıcı değiller.
Vex için ise expensive Pink için ne düşünüyorsam aynısı geçerli. Evet Mac fiyat olarak High end olmaya koşuyorsan kaliteye de dikkat et lütfen.  Kesinlikle hevesim kursağımda kaldı.
Renkleri bu şekilde göstermiş olayım kızlar. Renk anlatma yeteneğim yok. Çok tatlı renkler aslında. Ama keşke göz kapağında da aynı duruşu verseler.
Bu paletle yaptığım makyajlardan ikisi.  Zaten yeteneğim yok. Farlarda da iş olmayınca… Mac farları gördüğüm yerde suratıma asılıyor artık.

Posted via Blogaway

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe