MAC 252 NOLU FIRÇA

Merhaba güzeller, evet elden çıkarmaya karar verdiğim ürünlerle yola devam ediyorum. Sırada bir fırça yazısı var. Mac in bu fırçası sanırım şu anda 100 tl civarı bir fiyata sahip. Acaba değer mi? Bana göre giç bir fırça bu fiyata değmez. Haa Açgözlük yapıp alıyoruz o ayrı.
mac 252 brush
Mac 252 fırça

Ürünün oldukça geniş yassı fırçası var. Hani ilk gördüğümde far fırçası sandım. Ama hayır o kapatıcı uygulamak için. Ve bence bu işi en iyi yapanlardan. Çok yumuşak değil. Ama mac 217 den daha az batma yaptığı kesin. Kıl dökme falan hiç yapmadı. Gördüğüm en iyi görevini yapan fırçalardan. Ancak fırçayı temiz tutmakta yarar var. Yoksa performansı düşüyor. Şimdi göz altıma kapatıcıyı nasıl uygulamış bakalım.
mac 252 brush
Mac 252 fırça
Bence gayet doğal uyguladı. Ben sevdim. Haa çok gerekli mi? Bana göre hayır.  Çünkü ben çok concealar kullanmam. Kullandam da sünger ile ya da parmakla dağıtırım. O nedenle hakkını veremedim kendidinin ve elden çıkarmaya karar verdim.
Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe