Lush Ultra Bland Facial Cleanser

Merhaba arkadaşlar,
Lush markası artık ülkemizde satılmasa da denemek istediğim ürünleri yurt dışından istiyorum. Lush ultra bland ürününü uzun zamandır merak ediyordum ve çok başarılı olduğunu duyuyordum. 
makyaj blogu
Lush Ultra Bland Facial Cleanser

Ürün 45 gram. Nedense çok büyük olacağını sanıyordum ama oldukça küçük bir ambalaj geldi gözüme. Ama o kadar bereketli ki daha büyük olsaydı bitiremezdim sanırım tarihi geçmeden 🙂

kozmetik blogu
Lush Ultra Bland Facial Cleanser

 Ürünün yukarıda içeriğini görmek mümkün. Yine yorum yapmıyorum ama en azından paraben içerdiğini söyleyeyim. Lush, hayvanlar üzerinde deney yapmayan bir marka. Bu nedenle kendisini seviyorum. Yine ambalajının altında ürünü yapan kişinin resmi ve ismi var. Biliyorsunuz Lush el yapımı ürünlere sahip.

guzellik blogu
Lush Ultra Bland Facial Cleanser

 Lush Ultra Bland body butter formunda bir ürün. Makyaj temizleme amaçlı bir ürün olacağını düşünemezdim sadece yapısını görerek. Ürün öyle katı yapılı ki çok ağır geleceğini ve yüzümde yağlı his bırakacağını düşündüm başta. Ama hiç korktuğum gibi olmadı. Azıcık ürünü elimize alıp tüm yüzümüze masaj yapıyoruz. Sonra ister nemli pamukla silin, ister yıkayın. Ben genelde yıkamayı severim. Her iki durumda da size geriye nemli, yumuşacık bir cilt kalıyor. Belirtmem gerekir ki ben kuru ciltliyim. O nedenle yağlı ciltlerde durum ne olur bilemiyorum. Peki ürünün makyajı çıkarma kabiliyeti nedir? Çok çok iyi bence. Göz makyajı dahil kolayca ve çok güzel çıkardı. Göz makyajım suya dayanıklı olduğu için maskarayı temizlerken biraz zorlandı ama sorun değil. Yine satın almak isterim sanırım. Ama başka temizleme yağları varken ve Lush ulaşması bu kadar zor bir markayken gerek duymuyorum.

güzellik blogu

Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe