Lush Dudak Peelingi

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlerle Lush markasının popüler ürünlerinden biri olan Lush Bubblegum Lip Scrub hakkında konuşmak istiyorum. Lush dudak peelingi, diğer ülkeleri bilmem ama ülkemizde (Pek de muadili olmadığından sanırım) bir hayli adından bahsettirdi. Hadi bugün de ben düşüncelerimi aktarayım size.
bakim blogu
Lush Dudak Peelingi

25 gram olan ve oldukça şık bir cam ambalajla gelen ürün oldukça sevimli. Dudak peelingi ne kadar gerekli diye sorabiliriz. Ama bu şirin ambalajı görünce gerekli görmeseniz bile almak isteyebilirsiniz. Lush ürünlerinde sevdiğim bir özellik aşağıda da görebileceğiniz gibi ürünü yapan kişinin resmi ve adı ambalajların üzerine basılıyor. Lush el yapımı ürünlere sahip. Benim ürünümü kim yapmış diye aşağıda görmek mümkün.

guzellik blogu
Lush Dudak Peelingi 

Lush markasını sevme nedenim tertemiz içeriğe sahip olmasa da vegan olması. Hayvanlar üzerinde deney yapmaması, eğlenceli ve neşeli ürünlerinin olması. Ayrıca kokularının harika olması. Ürünlerin üzerinde üretim ve son kullanma tarihinin yazması da süper.

kozmetik blogu
Lush Dudak Peelingi 
Ben yine ürünün içerik kısmını yukarıda paylaşıyorum ve bu konuda yorum yapmıyorum. Yeterince bilgi sahibi olmadığım için bilgilendirmeye çalışmam doğru olmayabilir. Ben ürünün performansından aldığım verimi aktarmaya çalışacağım.
Lush markası ülkemizden çekildiği için ben bu ürünü yurt dışından aldırdım. 35 Lira ödedim. Sakız gibi olan kokusunu nasıl tarif etsem bilemedim. Güzel bir kokusu var. Midemi bulandırması hatta içimi açması hoşuma gitti. İçerisinde iri iri şeker taneleri var ve tadı da şekerli zaten. Elime aldığım an şu cümleyi kurdum ‘ Ee ben bunu evde yaparım ki… Bildiğin şeker bu.’ Hala da aynı düşünceye sahibim.
makyaj blogu
Lush Dudak Peelingi 
Yukarıda olan fotoğraftan da görebileceğimiz gibi rengi çok şirin ve kendini sevimli göstererek satın aldırtıyor. Dudak peelingini özellikle dudaklarımız çok çatlayınca ölü deriyi atma amaçlı kullanırız. Haftada 1 ya da 2 kez yeterlidir çoğu zaman. Azıcık ürünü dudaklarımızda nazikçe gezdirerek bunu yapıyoruz. Ürün uzun süre yetecek bir ürün. Ancak ben herhangi bir faydasını görmedim. Tekrar alırım dediğim bir ürün olmadı. Hatta pişman olduğum bence işe yaramayan, peeling etkisini hissetmediğim bir ürün oldu. Bunu tekrar satın almayı bırak evde dudak peelingi yapma işine bile kalkışmam. O derece boş geldi bana dudak peelingi denen zavazingo. Onun yerine sıcak havlu yöntemini denemenizi tavsiye edebilirim. Hemde bedava. Bir havlunun ucunu iyice sıcak olan suyla ıslatıp sonra dudaklarınızı ovalamaya başlayın. Bu yöntem ile dudaklarım peelingin veremediği hissi yaşadı. Sizin de denemenizi ve deneyimlerinizi benimle paylaşmanızı isterim. Çünkü sonuçları cidden çok merak ediyorum. 

2 Yorum yapılmış
  1. benim ne yazık ki dudaklarım peeling istiyor. Nemlendirici kullansam dahi kurluk sorunu değil ama pütürlü bir görünüm alabiliyor zaman zaman. Peeling olarak da ELF'in dudak peelingni kullanıyorum . Bazen de kahveden sonra televsi ile hem cildime hem de dudaklarıma peeling yapıyorum kesinlike oneririm canım. sıcak havlu yöntemini denemedim ama diş fırçası ile de etkili sonuç alabilirsin:)

  2. Lush ülkemizden gitmeden önce alıp almama kararsızlığı yaşadığım bir üründü.Alamadan da gidiverdi.İki seçeneği vardı sanırım,kokuları da pek güzeldi :))

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe