Loreal Ultra Renk Açıcı Krem Boya

Merhaba arkadaşlar,
Uzun sure bal köpüğü rengini saçlarımda severek kullandım. Sonra bir kaç sene kendi rengimi kullandım. Tamamen boyadan arındırdım saçlarımı. Bir kaç ay önce koyu saç rengine heves ettim. Kendi doğal rengim kumral. Üzerine marketten aldığım Palette boya fındık kabuğu rengi uygulamıştım. Yeniden eski günlerime dönmek istedim ama bu çok zor görünüyordu. Olsun denemek istedim ve sizinle sonucu paylaşıyorum. Loreal Ultra Renk Açıcı Krem Boya deneyimim ile sizinleyim.

Guzellik blogu
                     Loreal Ultra Renk Açıcı Krem Boya

Renk açıcı olarak markette Loreal ve Garnier olarak iki marka buldum. Loreal’in içinde daha çok ürün var diye Loreal’i seçtigimi itiraf edeyim. Aralarında yaklaşık 2-3 Lira fiyat farkı vardı ve Loreal biraz daha pahalı olandı. İçerisinden çıkanları nasıl kullanacağımızı anlatan bir kağıt da çıkıyor.

kozmetik blogu
Loreal Ultra Renk Açıcı Krem Boya

İçerisinden bir adet saç serumu çıkıyor ve bunu kuru saçımıza yediriyoruz. Ardından boya ve oksidanı karıştırıyoruz. Kapağını hemen açıyoruz ki patlama falan olmasın. 🙂  Tarak görünümlü olan ucunu takıyoruz. Saçlarınızın durumuna göre 3 farklı uygulama mümkün. Eğer saçlarınız doğal renginde ise farklı, boyalı ise farklı gibi uygulama alternatifleri var. İçinden eldiven ve son olarak durulama esnasında kullanmak için bir krem çıkıyor. Tek kullanımda biten bir ürün değil. Benim saç diplerim kendi renginde olduğu için çok daha fazla açıldı ve sapsarı oldu rengi. Ama boyalı olan kısımları ise şimdi göstereceğim size.

makyaj blogu
Loreal Ultra Renk Açıcı Krem Boya

Açıkçası çok da bir açılma falan olmadı. Saçlarım çok az ve ince. O nedenle çok yanar diye düşündüm ama düşündüğümden  daha az yandı. Ama saçlarınızda bende olduğu gibi boya varsa hiç boşuna saçınıza, zamanınıza, paranıza yazık etmeyin. Açık renk boyalı saça ve ya doğal saça rahatlıkla uygulamak mümkün. Çok güzel bir sonuç verebilir.

kozmetik bloglari guzellik blogu

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe