Merhaba, Loreal Pratik Makyaj Temizleyici ürününü bitireli çok oldu ama yazmak bu zamana kısmetmiş. Artık makyaj temizleyici çıkarmayan marka kalmadı ama pek çoğu göz makyajımı daha doğrusu maskaramı çıkaramıyor. Özellikle suya dayanıklı maskara kullandığım için devamlı yeni arayışlar içindeyim.

Populer moda blogu
Loreal Pratik Makyaj Temizleyici

Loreal Pratik Makyaj Temizleyici 125 ml ürün içeriyor. Ortalama 20 Liraya şu tarihlerde satın almak mümkün. Hemen her markette, güzellik marketlerde bulunuyor. İnternetten de pek çok siteden satın almak mümkün. Göz ve dudaklar için kullanıma ideal. Artık rujlarımız da maskaralar kadar zor çıkıyor ne de olsa. Ben yüzümde kullanmadım. Sadece göz ve dudaklar için tercih ettim.

Populer turkish blog
Loreal Pratik Makyaj Temizleyici

Unutmadan Loreal Pratik Makyaj Temizleyici içeriğini de yukarıya bırakayım. İçerik konusunda pek bilgi sahibi olmadığım için yorum yapmıyor, meraklıları için buraya bir fotoğrafını bırakıyorum.

Şahsi düşüncelerim:

Öncelikle söylemeden geçmek istemem, ambalajı kare olduğu için sanırım hiç pratik gelmedi bana. Zaten kullanırken bir hayli ürün dışarı akıyor. Bir zamanlar Lancome Bifacil kullanırdım. Onun uygun fiyatlı muadili diye adlandırıldı. Ben Lancome Bifacil kullandığım dönemde pek de suya dayanıklı maskara kullanmazdım. O yüzden de pek beğenirdim. Bu ürünü bir pamuğa sıkıyorum. Yarısını da yere. 😂 Sonra o pamuğu gözümü kapatıp, kirpiklerimin üzerinde 10 saniye falan bekletiyorum. Amacım maskaramı çözmesi, içine işlemesi. Yavaş yavaş çözüyor. Suya dayanıklı maskara konusunda da hiç fena değil. Göz çevremi yakmadı. Dudak makyajını da gayet iyi çıkarıyor. Düşündüğüm kadar (ya da korktuğum kadar desem daha iyi) yağlı bir his bırakmadı. Yine de Loreal Pratik Makyaj Temizleyici kullandıktan sonra durulama ihtiyacı duyuyorum. Ya da en azından yağsız bir misel su ya da tonikle yeniden siliyorum. Yeniden satın almak istediğim bir ürün değil. Çünkü 125 ml ürüne 20 Lira vermek yerine Garnier ya da Loreal’in büyük boy ürünlerini almayı tercih ediyorum. Onlar da çift fazlı, onlar da aşırı yağlı his bırakmıyor ve tüm yüz için kullanıma uygunlar. Yüz için ayrı, göz için ayrı ürün kullanmaya gerek duymak beni rahatsız ediyor. Hem de pratik olmuyor.

Yazar

Yorum Yaz