LOREAL LUMI MAGIQUE FONDOTEN

Merhaba arkadaşlar,

Blogger arkadaşlarıma en çok sorulan sorulardan biri cildime uygun fondoten önerir misiniz? Kuru ciltlere tavsiye edilen fondotenlerden biri de Loreal Lumi Magique Fondoten. Ben de kuru ciltli olduğum için denemek çok istedim. Aralık ayından beri deniyorum ürünü. Arkadaşlarımın hediyesi olur kendisi.
guzellik blogu

Sevgili Görkem bu fondoten için YSL Touch Eclat a çok benziyor demişti. YSL benim favorim olduğu için buna şans vermek istedim ama benim cildimde YSL ile uzaktan yakından alakası yoktu. Bazı kişiler içinde ufak ışıltılar farketmiş. Ben öyle birşey farketmedim.

guzellik blogu
Bende ki rengi R/C/K1 ROSE PEARL rengi. Bu Loreal fondotenlerin renk skalasını anlamıyorum. Ürün bana fazlasıyla sarı kaldı. Bambaşka bir cilt gibi durdu. Boynumla muazzam bir fark oldu. Kesinikle kuru cildim sevmedi. Güya parlak bitiş niyetiyle kullandım. Ancak cildim nasıl kuruysa bildiğin mat durdu. Kış aylarında kuruluk hissi dahi verdi. Ancak bu Haziran aylarında kuruluk hissi vermese de istediğim kadar cildimle bütünleşmedi.
guzellik blogu

Cildime üstün yedirme çabalarımdan sonra duruşu budur. Kapatıcılık olarak gayet tatmin edici ve kalıcı bir fondoten. Benim cildimde istediğim kadar doğal durmadı ve bütünleşmedi. O nedenle tekrar almam. Açıkcası renk skalası olarak da hiç sevmedim. Fotoğrafta güzel ve bütünleşmiş çıkmış. Ancak gerçek hayatta öyle olmadı. Sanırım Loreal ve Max Factor fondotenleri ile aram pek de iyi sayılmaz. Loreal Infallible Fondoten yorumlarım için burayı okuyabilirsiniz.

4 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe