Loreal Infallible 24H Matte Fondöten

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlerle yaz aylarına yakışır bir fondöten paylaşacağım. Loreal Infallible Mat Fondöten çok yeni tanıştığım bir ürün. Ama kısa sürede sevdim. Daha evvel şurada bu ürünün diğer versiyonunu yazmıştım. Her iki versiyonda 24 saat kalıcılık vadediyor. Ama bugün anlatacağım hem kalıcılık hem matlık vadediyor.

makyaj blogu

Diğer versiyonu gibi cam ve pompalı şişede değil. Tüpte sade ve basit bir ambalajı var.

makyaj blogu
Ürünün içerik kısmını da paylaştım. Yukarda paylaştığım gibi Loreal ürünün yapısı için orta demiş. Kapatıcılık için yüksek demiş. Sonuç içinse mat demiş. 

makyaj blogu

Ürünün akıcılığı fazla gibi denilebilir. Yani aslında ürün vadettiği gibi kıvam olarak orta bir dokuya sahip. Cidden mat bir bitiş sağlıyor. Yukarda azıcık bir ürünü elime aldım. Oldukça geniş bir alana yayılıyor. Yüzümde uygulanmış halini de göstermek isterim. Kapatıcılığı için siz yorum yapın. Kapatıcılık da göreceli bir kavram. Bana göre orta kapatıcılığı var. Ürün yüksek dese de ben daha yükseklerini de gördüm. Ama yapısının hiç ağırlık hissettirmediğini düşünürsem bu kapatıcılık çok iyi. 
makyaj blogu

makyaj blogu

Yüzümün bir tarafı bir haylı kızarık ve lekeli. Orada kapatıcılığı daha iyi tayin edebilirsiniz. Bende olan 11 vanilla rengi. Renginden memnun kaldım. Biraz pembe gibi geldi. Ama gün boyu oksitlenme olmadı bende. Gün boyu kalıcı oldu. Yerinden oynamadı. Mat, aydınlık veren, hafif, elle uyguşamaya çok uygun bir yapısı var. Kış aylarında kuru cildimde asla kullanamam. Ama yine de iyi bir nemlendirme ile şansımı denemek istiyorum. Yağlı ciltler bence şans verebilir. Çok beğendiğim bir ürün oldu. Çok sevilen Loreal Lumi Magique fondoteni ne kadar sevmedi isem bunu kuru cildime rağmen o kadar sevdim. 
Peki siz bu ürünü kullandınız mı? Ve cildimde duruşu hakkında ne düşünüyorsunuz?
bakim blogu

3 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe