Loreal Elseve Extraordinary Oil

Merhaba arkadaşlar, 
Uzun süredir kullandığım Elseve Extraordinary Oil‘i artık kısaca da olsa size anlatmak isterim. Ürünün iki çeşidi var. Bugün size anlatacağım boyalı saçlar için olan çeşidi. Boyalı saçlar için olanın daha yoğun ve tamir edici olacağını düşündüm. 
bakim blogu
Loreal Elseve Extraordinary Oil


 Değerli çiçek özleri içerdiğini söyleyen yağın içerik kısmını da sizinle paylaşmak istedim. Yorumsuz bir şekilde sadece paylaşıyorum.

bakim blogu
Loreal Elseve Extraordinary Oil

 Ürünün yapısı aşağıda da göreceğiz gibi su kıvamında. Oysa çok yoğun olacağını hayal etmiştim. Çok hoş bir kokusu olduğunu düşünüyorum. Ve saçlarıma uyguladığım zaman gün boyu kokusunu alıyorum. İster kuru ister ıslak saça, ister banyodan önce ister banyodan sonra kullanmak mümkün. Banyodan önce sürerseniz saçın rengini koruyormuş. Banyodan sonra kullanınca da saçın daha kolay taranmasını sağlıyor.

bakim blogu
Loreal Elseve Extraordinary Oil
Su kıvamında olan bu yağın en sevdiğim özelliği ister ıslak ister kuru kullanayım saçımı kurutmuyor ve yağlı hisse sebep olmuyor. Saçlarımda boya yok ve ısıl işlem uygulanmıyor desem yeridir. Bu nedenle beni memnun etmesi daha kolay. Kokusunun kalıcı olmasını da çok seviyorum. Arada aklıma estikçe avucuma iki pompa alıp saçlarıma sürüyorum. Saçlarım çok elektriklenir. Ama bu ürün sayesinde elektriklenmeyi kontrol altına alabiliyorum. Saçlarımı kolayca tarayabiliyorum. Yani onarma adına herhangi etki hissetmedim. Bu özellikleri ise bana yetti. Ben bu yağı çok sevmeme rağmen Pantene markasının yağını daha da çok sevdim ve onunla yoluma devam edebilirim. 
bakim blogu

Yorum
  1. aynı görüştetiz bende memnun kaldım ancak bana kokusu ağır gelmişti yine de elektriklenmeyi önlüyor benim saçlarımda sen gibi boya yok ısıl işlem pek yapmam yaptırmam bana yeterli gelmiş memnun kalmıştım

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe