Saç bakım ürünlerine inanılmaz zaafım var. Ve ciddi ödemeler yapıp çok ürün deniyorum. Loreal’i saç bakım ürünleri konusunda fena bulmuyorum. Bünyesinde çok güzel ürünler var. Loreal Elseve Dream Long Pürüzsüzleştirici Serum çok uygun fiyatlı ve hakkında çok yorum olan bir ürün.

Loreal’in bünyesindeki uygun fiyatlı başka saç ürünlerinden de memnun kalmışlığım vardır. Loreal Elseve Dream Long Pürüzsüzleştirici Serum aşırı övülen, mucize diye anlatılan bir üründü. Elbette hemen satın aldım.

Loreal Elseve Dream Long Pürüzsüzleştirici Serum

Loreal Elseve Dream Long Pürüzsüzleştirici Serumun vaatleri nedir?

Elektriklenmeyi kontrol altına almak.

Isıya karşı koruma.

Pürüzsüzleştirmek.

Düzleştirmek.

Kabarmayı önlemek.

Loreal Elseve Dream Long Pürüzsüzleştirici Serumu ıslak ya da kuru saça uygulanabilir. Yapısı yağlı değil. Jöle gibi. Jel kıvamını görünce eyvah dedim. Benim saçıma bu uymaz. Dediğim çıktı. Ben bu ürünü hiç sevemedim. Saçlarıma en ufak faydasını görmedim. Sanki az etkili bir jöle gibi saçlarımı kabuk gibi yapıyor. Sertleştiriyor. Hiç ama hiç yumuşatmıyor. Pürüzsüzleştime, düzleştirme etkisi sıfır ya. Loreal’in ne güzel serumları var. Harika yapıyor bu işi. Bunda tık yok. Yapış yapış sürmesi. Sonra yapışlık gidiyor ama sürmesi konforsuz sonuçta. Elektriklenmeye zerre faydası yok. Ben ürünü daha kullanamıyorum ve çöpe atıyorum.

Yazar

Yorum Yaz