Herkese merhaba, bu aralar saç ürünlerine çok ağırlık verdim sanırım. Bunun en büyük sebebi, saç ürünlerini anlatmayı sevmemem. Bu yüzden bir hayli ürün birikti. Hadi o zaman sizi daha fazla sıkmadan Loreal Colorista Sprey hakkında biraz konuşayım. Madem o kadar deneyimledim kozmetik blogumda da yazısı olsun değil mi? ❤️

Loreal Colorista Sprey
Loreal Colorista Sprey

Küçüçük Loreal Colorista Sprey bildiğim kadarıyla şu anda 35 liraya satılıyor. Başka pek çok rengi var ama benim tercihim gri renkten yana oldu. Uzun zamandır saçımın bir tutamında gri görmek istiyordum. Kalıcı boya yapmaktansa deneme açısından iyi olur diye düşündüm. Eğer beğenirsem, kendime yakıştırırsam kalıcı yapacaktım. Bu ürüne büyük ümit bağlamıştım açıkcası.

Loreal Colorista Sprey
Loreal Colorista Sprey

Göstermeye çalıştığım gibi ince bir ucu var. Bu şekilde güya dokunduğu bölgeye yoğun bir uygulama yapacak sanarsınız. Ne kadar sıksanız da yoğun bir uygulama elde etmek mümkün değil. Çok zor değil. Mümkün değil. Zor olsa pes etmem de. Olmuyor. Şişe bitti ama o aradığım yoğunluk yok. Çünkü boya değil sim atıyor kafanıza.

Loreal Colorista Sprey
Loreal Colorista Sprey

Özetle;

Benim bir daha satın alacağım bir ürün değil Loreal Colorista Sprey. Loreal Colorista Saç Spreyi oldukça gereksiz bir ürün gibi geldi bana. İnternette de pek çok kişi benimle aynı düşüncede sanırım. Okuduğum yorumlar hep benzerdi çünkü. Benim açık kumral saçta denediğim sonucu yukarıda görmeniz mümkün. Parama yazık oldu. Daha ne diyeyim ki.

Yazar

Yorum Yaz