Merhaba arkadaşlar, Loreal Colorista Hair Makeup yorumlarımı ne zamandır sizlerle paylaşmak istiyordum. Nedense elim pek gitmedi. Sosyal medyada göre göre bu ürünlerde size gına mı geldi, daha mı merak ettiniz bilmiyorum. Ben pek sosyal medyada denk gelmemiştim alırken. İlk kullanan kendim olduğunu sanıyordum. 😂 Zaten yeni bir ürün. İlk kullananlardan sayılırım, haksızlık etmeyeyim kendime. Loreal Colorista serisinin çeşit çeşit ürünleri çıktı. Sanırım hepsini aldım. Zaman zaman sizlerle de paylaşacağım fırsat buldukça.

Loreal Colorista Hair Makeup
Loreal Colorista Hair Makeup

Loreal Colorista Hair Makeup çeşitli renklere sahip. Ben Copper yani bakır rengini kullandım. Başka hangi renkler var diyebilirsiniz. Sanırım on renkten fazla skalaya sahip. Morun, pembenin, kırmızının, mavinin bir kaç tonu, hatta sarı gibi bir renk de olması lazım yanlış hatırlamıyorsam. Fiyatı ortalama 35 lira civarında. 2018 Aralık ayında durum budur en azından. 😂😂

Loreal Colorista Hair Makeup
Loreal Colorista Hair Makeup

Loreal Colorista Hair Makeup 30 ml ve en azından benim için bu fiyata 30 ml ürün çok az. Ürünü saçınıza sürüyorsunuz. Biraz bekleyince kuruyor. Ve ilk yıkamaya dek duruyor saçınızda. İlk yıkamada çıkıyor. Ellerinize eldiven falan takıp uygulamanıza gerek yok. Elinizi yıkayınca hemen çıkıyor ürün. Yağmura yakalanınca akar mı bilmiyorum. Yağmurda denemedim.

Ürün tüm saçlarınıza yetecek falan sanmayın sakın. Saçlarınızın bir tutamına ancak yetecektir. O da bir tutamın iç kısımlarına falan yedirebileceğinizi sanmayın. Hem yetmez hem de nerdeyse bunu başarmak en azından benim için imkansız.

Loreal Colorista Hair Makeup
Loreal Colorista Hair Makeup

Zorla en iyi uyguladığım halini sizlerle paylaşıyorum. Kötü uygulayınca da şık durmadı pek. Uygulama konusunda kendinize güvenmeniz şart. Ben zaten beceriksizim.

Kısaca;

Uygulama amacına uygun bir ürün. Arada değişiklik isteyince denebilir, değişiklik olur, renk katar hayata. 😂 Ama uygulaması bana cidden zor geldi. Sürmeyi beceremedim. Ne uçlara yettirebildim ne boylara. İç tutamlara dek yedirmek fena. Azıcık bir ürün çok fazla saça falan yetmiyor. Bereketsiz bir ürün Loreal Colorista Hair Makeup. Ben yeniden satın alacağımı sanmıyorum.

Yazar

Yorum Yaz