L’oreal Mucizevi Yağ Cilt Güzelleştirici Günlük Bakım Kremi

Merhaba arkadaşlar, L’oreal Mucizevi Yağ Cilt Güzelleştirici Günlük Bakım Kremi aslında hiç aklımda yokken cebren ve hile ile aklıma sokuldu. 😂 Pek çok kişi bu ürünle ilgili fikrimi sorunca ben de denemek ve bu sorulara yanıt vermek istedim. Çok kuru ciltli biri olduğumu anlamak için kadın bloguma azıcık göz atmak yeterli. Bol bol bu özelliğimden söz ettiğim aşikar. Sizi sıkmadan kısa ve öz L’oreal Mucizevi Yağ Cilt Güzelleştirici Günlük Bakım Kreminden söz etmek istiyorum.

L'oreal Mucizevi Yağ Cilt Güzelleştirici Günlük Bakım Kremi
L’oreal Mucizevi Yağ Cilt Güzelleştirici Günlük Bakım Kremi

Bu ürün cidden çok şık bir ambalaja sahip. Ağır ve cam ambalajı high end ürünleri aratmayacak cinsten. Oldukça şık. Altın rengi ile zaten zaafımızı bulmuş. Ürünün içerik kısmına hiç dikkat etmedim ve attım kutusunu. Bu serinin içerik vaadi yok. Falan yağ, filan yağ eklemiş güya. Bahsetmediği ve eklediği daha neler neler var. Buram buram kokan parfüm kokusu zaten L’oreal Mucizevi Yağ Cilt Güzelleştirici Günlük Bakım Kremin içeriği konusunda bize ipuçları vermiş oluyor. Ayrıca içerisinde sürdüğünüz an kendinizi daha canlı hissedin diye sanırım ufak ışıltılar var. Bazıları buna sim de diyor. 

L'oreal Mucizevi Yağ Cilt Güzelleştirici Günlük Bakım Kremi
L’oreal Mucizevi Yağ Cilt Güzelleştirici Günlük Bakım Kremi

Ben aylardır düzenli bir şekilde sadece gündüzleri kullanıyorum. Kuru ciltli olduğum için cildim hızlı bir şekilde emiyor ama yağlı ciltlerde bu derece hızlı emileceğini sanmam. Yakında biter bendeki. Zaten fotoğrafta bariz belli, dibini göreli çok oldu. Yapısı kolay sürülmeye müsait. Nem durumunuza göre değişir ama az bir ürün tüm cilde yetiyor diyebilirim. Gün boyu cildimi kuru hissetmiyorum. Benim için verdiği nem yeterli. Ağır parfüm kokusu var. Ama ben kokusunu sevdim ve midemi bulandırmadı. Yeniden alır mıyım? Elimde zibilyon tane ürün var ve yeni ürün keşfetmek aşkım hala kabarık. Yine de alırım. Ben çok sevdim. Bu seriden ne kullandı isem sevdim hatta. Kuru ciltli arkadaşlara da içerik takıntıları yoksa tavsiye edebilirim. Cildiniz hassas ve sivilceye meyilli ise sadece bunu değil her ürünü deneyerek alın. Kendi fikirlerim ise bu yönde. Sevdim, çok sevdim bu ürünü. Makyaj altına da iyi bir baz oldu benim için. En kuru fondotenlerim bile gayet canlu durdu üzerinde. 

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe