LAVERA EYE MAKE UP REMOVER

tavsiyesever-lavera-eye-make-up-remover

Lavera markasi temiz içeriği ile taninan bir marka. Hassas göz cevrem için temiz içerikli ve alerji yapmayan bir ürün arayisim hiç bitmiyor.   Lilakutu  da bu ürünü 17 tl gibi bir fiyata görünce denemek istedim. Jel kivaminda hafif bir ürün. Waterproff makyaji silmeyi denemedim. Ama bol bol far sürdüğüm kat kat rimel kullandigim günlerde de makyaji cikarmasi fena sayilmaz. Biraz talika göz makyaj temizleyici gibi siyahligi göz cevresine dagitip , panda görünümü veriyor. Yine de temiz içerikli bir ürün için bunlara katlanabilirim ben. Temiz içerikli ürün ariyorsaniz denemeye değer bence.
Edit:Bence kesinlikle makyajı çok kötü çıkarıyor. Her yere bulaşıyor maskara. Zamanla beni öyle bunalttı ki bitmesini beklemeden attım gitti. Gördüğüm en vasat ürünlerden. İlla temiz içerikli ürün istiyor iseniz saf yağlarla temizleyin makyajı daha iyi.
Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe