LAURA MERCIER RENKLİ NEMLENDİRİCİ SPF20

Merhaba arkadaşlar, bugun yine bir ten ürünü beraber olalım mı? Laura Mercier markasına bir sempati duyduğum gerçek. Ama yine de peşin peşin söylemem lazım. O uçuk fiyatlarını haketmiyor.

Daha evvel markanın yağsız renkli nemlendiricisini kullanmış idim. Yüzümde her gören iltifat ediyor idi. Yağsız olan ürün, buna oranla çok daha kapatıcı ve ağır idi. Bu daha hafif. Yüzüme sürünce konforlu ve yokmuş hissini vermiyor. Yağsız olana göre daha hafif. Dağılması kolay değil. Kıvamlı bir yapısı var. Bende ki porcelain rengi. Ürünün yağsız çeşidinin nude rengi bana uymuş idi ama bu çeşidinde porcelain rengi bile hafiften koyu kaçtı. Ama güzelce uygulayınca pek de belli olmuyor. Çünkü zaten az kapatıcı.

Yüzümün en kırmızı olduğu zamanda ve flaşsız gün ışığında bu resmi çektim. SPF20 içermesi ile kışın yeterli koruma sağlayabilir güneşten. Ama yaz için hem yeterli değil, hemde yaz için ürünün kıvamı bunaltabilir. Ben burda ürünü bol miktarda sünger ile uyguladım. O nedenle daha kapatıcı oldu. Eğer 190 lirayı gözden çıkardı iseniz çok daha iyilerini alırsınız diyorum ve yine kısa ve öz bırakıyorum.


Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe