LAURA MERCİER DOLGUNLUK VEREN GLOSS

Merhaba kızlar, bu postu metrobüsten yazıyorum. Ürünün resmini hazırlamışım ama kodunu unutmuşum.  Zaten koduna da gerek yok zira ürünü kesinlikle almamanızı tavsiye edeceğim.
Laura mercier gloss
Laura mercier gloss

Laura mercier gloss
Laura mercier gloss
Arkadaş bu şekilde klasik, sade, şık ve elinize aldığınızda kaliteli duran bir yapıya sahip. Bu konuda drugstore glosslara aşırı bir fark atmasa da ben sadeliğini beğendim. Hatta genel konuşmamı yapmadan rengini hatta dudağımda duruşunu da göstereyim. Sonra anlatayım düşüncelerimi.
Laura mercier gloss
Laura mercier gloss
Laura mercier gloss
Laura mercier gloss
Öyle bir renge sahip ki bence gloss kullanmayı sevenlerin joker rengi olabilir. Ben fotoğraflarda belli edemedim ama her makyaka, her tona, her kıyafete uyabilecek bir ürün. Yapış yapışlık konusunda insanı bezdiren bir yapısı yok. Peki Tavsiyesever bu ürünün kötü yani nedir diyeniniz var mı? Evet kötü yani var. Beklenti!!!  Dolgunluk vaat edip, o klasik dolgunluk veren dudak ürünlerinin hepsinde bulunan mentol ferahlığı bile o kadar az olunca Gözümden düştü. Laura mercier arkadaş… Ülkemizin ele gelir high end markalarından sayılır. Yok dolgunluk zaten sıfır. Öyle bir şey yok da azıcık ferahlık vere idin bari. Bu fiyata yapabildiğinin en iyi bu mu dostum…  Hafi ama o halde bızımla deılsın….
Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe