LANCOME MIRACLE CUSHION FONDOTEN

Merhaba güzel ve bakımlı hanımlar,

Yine bir fondoten ile karşınızda olmak ne güzel. Fondoten sevmeyen var mı bilmiyorum ama benim en zaafım olan ürün grubu olur kendileri.
tavsiyesever-lancome-miracle-cushion-fondoten

Lancome Miracle Cushion Fondeten, piyasaya girdi gireli içimde büyük bir merak ile kendisini denemek istedim. Çünkü bu tarz bir fondoten hiç kullanmamış idim. Aslında bana pratik gelmiyordu ama illa ki deneme aşkı içimde vardı. Sephorada ürünü denememe izin vermeyen, illa kendi yüzüme uygulayan kadın sinirimi bozmuştu. Ve orda bana uygulayınca gördüm ki hiç kapatıcı değil. Kadın zaten bu kapatmak amaçlı üretilmiş değil deyince bana çok komik geldi. Kapatmayan bir fondoteni neden alıp cildimi kimyasala maruz bırakayım ki dedim.

tavsiyesever-lancome-miracle-cushion-fondoten
Lancome Miracle Cushion Fondeten, bu şekilde bir ambalaja ait sahip. Gramajı az ve cidden kullanım hijyenik ve pratik değil. Üzerinde bulunan süngeri yıkamak da mümkün değil. Renk skalası çok değil. Bende ki en açık rengi 01 PURE PORCELAINE. Bu renk bana uydu. 

tavsiyesever-lancome-miracle-cushion-fondoten
Lancome Miracle Cushion Fondeten çok kapatıcı değil. Ancak yeterince tatmin etti. Hafif yapılı ve cildimde kendisini pek hissetmedim. Kalıcılık olarak da beni tatmin eden bu fondotende en sevdiğim özellik çok doğal durması, hiç kimsenin anlamaması oldu. Elbette bu 140 lira verip tekrar almam için yeterli sebep değil.
tavsiyesever-imza
3 Yorum yapılmış
  1. gramajına göre fiyatı bana da çok mantıklı gelmemişti. bi çok yerde de olumsuz yorumlar okuyunca almaktan vazgeçmiştim. yazını okuyunca iyiki almamışım dedim:)

  2. Ürünü test etme şansım olmadı ama o süngersi yapının tamamen ürünü alırken miktarını kontrol etmek ve homojen dağılım sağlamak amaçlı olduğunu düşünüyorum. Ama tecrübeli birinin bunlara ihtiyacı yok elbette

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe