LANCOME HYPNOSE STAR WATERPROOF MASKARA


Merhaba arkadaşlar, en zayıf halkam maskara. Ahh ahh. Aşırı düşük yere bakan kirpiklerimi uzun, kıvrık, hacimli gösteren maskara bulmak eziyet eziyet… Çok övülen Lancome maskaralardan sanırım kullanmadığım yok. Fakat hiç biri benim yere bakan inatçı Kirpiklerim için uygun değil. Hatta fazlası ile birbirine yapıştırır kirpiklerimi.
LANCOME HYPNOSE STAR WATERPROOF MASKARA


Aşırı inatçı, yere bakan kirpikler için kesinlikle waterproof maskara tavsiye ediyorum. Bu maskaranın waterproof olmayan versiyonu ile arasında büyük fark var. Bambaşka bir fırça.
LANCOME HYPNOSE STAR WATERPROOF MASKARA

Normal versiyonuna göre farklı bir fırçaya sahip. Genelde mağaza çalışanları bile bunu bilmez. Çok daha küçük fırçası ile ulaşılması zor kirpiklere ulaşmak kolay. Waterproof Maskaralar arasında en iyilerden diyebilirim. Evet temizlenmesi çok çok zor ama kirpik kıvırıcı dahi kullanmadan kıvrık kirpikler veriyor. Kirpikleri bazen birbirine yapıştırıyor. Dikkatli, özenli kullanmak lazım. Islak bir yapısı var, hemen kuruyan biten çöpe giden maskaralardan değil. Eğer çok inatçı, dümdüz kirpiklere sahipseniz bence bir şans verin. Severek kullanıyorum. Sorunsuz kirpikleriniz varsa bence sallayın. Çok da olmazsa olmaz değil.
Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe