Lancome Hypnose Precious Cells Maskara

Merhaba arkadaşlar,
Beni tanıyan pek çok kişinin bildiği gibi benim en muzdarip olduğum konulardan biri cılız ve kıvrık olmayan kirpiklerim. Kıvrık olmadığı gibi cebren ve hile ile bile kıvrıklaşmıyorlar. O nedenle bulduğum her maskarayı deniyorum nerdeyse. Lancome Hypnose Precious Cells maskaranın daha önce siyahını kullanmıştım. Şimdi kahve rengi ile beraberiz. 
makyaj blogu
Lancome Hypnose Precious Cells Maskara

Maskara ambalaj olarak klasik Lancome maskaraları gibi. Onlarla çok benzer. Kendine has şekli de yukarıda olduğu gibi. Ancak diğer Lancome maskaralara oranla ince sayılabilecek bir fırçaya sahip. Bu şekilde göz kapaklarıma daha az değdiririm sanıyor iseniz yanılıyorsunuz. Benden kaçmaz. Kremsi yapısına rağmen başarı ile yine göz kapağına bulaştırmaya devam.

guzellik bloglari
Lancome Hypnose Precious Cells Maskara

 Bu maskarayı ilk satın aldığımda beni en cezbeden kısmı vaatleri oldu. Kirpiklere bakım yapmayı, zamanla yoğunlaştırmayı ve uzatmayı vadediyor. Ben her gün aynı maskarayı kullanan biri değilim. O nedenle bu vaadi ne derece gerçek gözlemleyemedim. Bence tamamen uydurmasyon.

kozmetik bloglari
Lancome Hypnose Precious Cells Maskara

 Yukarıda bendeki etkilerini göstermeye çalıştım. Günlük kullanım için ideal olduğunu düşündüğüm bu kahverengi maskara kirpikleri biraz uzatsa da büyük hacimler vermiyor. Tek kat uyguladım ben ürünü. Kıvrık tutma konusunda herhangi bir yardımı yok ama ağırlaştırmıyor da çok fazla. Fiyatını düşünürsel sanırım 90 Lira civarında bir fiyatı haketmiyor. Tekrar satın almayı düşünmüyorum. Kahverengi maskara dilediğim gibi bulamayınca şans vermiştim kendisine yeniden. Bende dökülme yapmadığını da eklemek isterim.

guzellik bloglari

7 Yorum yapılmış
  1. @Esra Yildiz evet bir tane haric tum lancome maskaralari kullandim. Maalesef hepsi bende agirlik yapip kirpiklerimi daha da dusuruyor. En az dusuren bu. Birde star in waterproof olani normal stardan daha farkli ve guzel bir fircaya sahip. O da cok guzel kaldiriyor. İndirim oldukca aliyorum. Ama cok zor cikiyor.

 1. alakasız olucak ama,
  ben sizden gördükten sonra pırasa gibi olan kirpiklerime perma yaptırmaya kadar vermiştim.
  ama görüyorumki çok çabuk gene eski haline gelmiş.
  ne diyorsunuz sizce yaptırmimmi?

  1. @adves bu maskaranin fotograflanmasi falan bir aydan fazla. Ben blog icin yazdigim yazilari hemen yayinlamiyorum. Programliyirum tarih tarih. Benim hala permali kirpikleirm ama bu foto cekiklirken perma yoktu. Ben simdilik hala memnjnum ama biraz dustu kirpiklerim. Zaten ilk yapista biraz dusuyor demislerdi bana

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe