LANCOME HYDRA ZEN NEUROCALM

Merhaba kızlar,
Lancome ‘ un SPF 15 içeren bu nemlendiricisini daha evvel kullandım. Sonra setten çıkınca sizinle paylaşmak istedim. Lancome kremlerin ambalajları şık sade kavanozlarda oluyor ama içinden parmakla almayı sevmiyorum. Bence hijyenik değil.

LANCOME HYDRA ZEN NEUROCALM

LANCOME HYDRA ZEN NEUROCALM
Fotoğraflardan belki ürünün kivamini da anlatabilmisimdir. Kivamli bir ürün. Su gibi değil yani. Dove, arko kremler gibi kivamli yani.
Krem kivamli ama bir damlayi alip tüm yüze dagitmak kolay değil. Parça parça yüzüme üründen birakip yedirmek lazim. Azicik miktari dagitmak kolay değil.

LANCOME HYDRA ZEN NEUROCALM
Ürünü elimin üzerinde de dagitip resmini çektim.

LANCOME HYDRA ZEN NEUROCALM
Ürünü yüzüme sürünce hemen emmiyor. Biraz bekliyorum. Çok az bir süre sonra cildim emiyor. Sanki baz sürmüş gibi hissediyorum. Ürün bence yaz kış kullanmaya uygun. Spf 15 olayi çok iyi. Ancak klasik Lancome ürünleri gibi bu da gül kokuyor. Gül kokusu sevmeyen uzak dursun. Parfümlu ürünler kullanmayi sevmiyorum ben.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe