La Roche Posay Miseller Solüsyon

Merhaba arkadaşlar,
Uzun zaman önce iyi bir göz makyaj temizleyici aradığımda bana La Roche Posay Miseller Solüsyonu tavsiye etmişlerdi. Geçenlerde elimde 50 ml boylarında bu üründen bir sürü olduğunu farkettim. Ürünleri yeniden kullanmaya başladım. Ve sizinle paylaşmak istedim.
bakim blogu
La Roche Posay Miseller Solüsyon

Şu anda paylaştığım 50 ml olduğu için gerçek ambalajının 200 ml ve 400 ml şeklinde olduğunu belirtmek isterim. Ben satın aldığım zamanlarda 1 alana 1 bedava kampanyasında satıldığını hiç göremedim. Daha sonra öğrendim ki bu şekilde kampanyalı satışı varmış. Tıpkı Bioderma H2O misel solüsyon gibi. Ürün göz, yüz, dudak makyajını temizleyen su kıvamında bir solüsyon. Bioderma’nın aksine hafif bir parfüm kokusu var. Bioderma ise kokusuzdur. Bioderma’ya oranla daha kaygan bir yapısı var. Makyajı temizleme olarak ikisi de bana aynı gibi geldi. Bioderma daha kurutan bir yapıya sahip. Bazı kişiler Bioderma yanma ve kuruluk yapmış olabilir. O zaman bu ürünü deneyebilirler.
bakim blogu

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe