La Roche Posay Anthelios XL Güneş Kremi 

Merhabalar, yaz geldi çattı. Sanıyorum güneş kremi arayışları tam gaz başladı. 🙂 La Roche Posay Anthelios XL güneş kremi en merak edilen, en çok sorulan güneş kremlerinden biri. Fiyatı uygun, üstelik vaatleri tahrik edici. Ee bizlerin de en iyi güneş kremi arayışı hiç bitmediği için merak ediyoruz tabiki. Fluid yazısını da üzerinde görünce acaba yaz aylarında o bunaltıcı güneş kremi eziyetinden bizi kurtarır mı ümidi ile sarılıyoruz. Merak etmeyin  La Roche Posay Anthelios XL güneş kremi hakkında kısa ve öz fikirlerimi size aktaracağım. 

La Roche Posay Anthelios XL güneş kremi
La Roche Posay Anthelios XL güneş kremi

La Roche Posay Anthelios XL güneş kremi, tüm cilt tipleri için uygun diye lanse ediliyor. Akışkan yapısı ile yapış yapış bir his vermeyeceği, beyaz bir görüntü bırakmayacağı da söyleniyor. Güneşe karşı 50+ koruma faktörü de içeriyor ayrıca. 

La Roche Posay Anthelios XL güneş kremi
La Roche Posay Anthelios XL güneş kremi
Bu vaatleri kimine göre yerine getiriyor, kimine göre yerine getirmiyor. Biliyorum bu ürüne bayılan çok kişi var ama burası benim çöplüğüm. O zaman kendi fikirlerimi aktaracağım. Söylemem gerekir ki yıllardır evimizde bulunan, ailemin de kullandığı bir güneş kremidir kendisi. Bizim evde de sevilen ürünler grubuna giriyor sanırım. 😉

La Roche Posay Anthelios XL güneş kremi
La Roche Posay Anthelios XL güneş kremi
La Roche Posay Anthelios XL güneş kremi akıcı bir yapıya sahip. Bir hayli akıcı yapısına rağmen bana pek de hafif gelmiyor. Hatta kuru cildime rağmen yapış yapış hissini biraz alıyorum. Yoğun sürersem fazlasıyla alıyorum o hissi. Yine fazla sürersem o beyazlığı da hissediyorum.   Ürünü pıt pıt hareketlerle sürünce daha konforlu oluyor. Yoksa üzerine fondoten sürmek için pek uygun olmuyor. Genelde güneş kremi üzerine pudra sürdüğüm için pek de dert etmiyorum. Güneşe karşı koruyor. Bunu kullandığım dönem güneş lekesi gibi durumlar gözüme çarpmıyor pek. Yine de pek sevdiğim ve vazgeçilmez bulduğum bir ürün değil benim için. Daha hafiflerini kullandım. Yapısı sanki sivilce yapıcak gibi geliyor ama ben de sivilce yapmadı. Öyle mat, pudralı diyenler oldu ama tövbe öyle birşey hissetmedim ben onca zaman kullandım da. 

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe