KULLANMAKTAN VAZGEÇTİĞİM ÜRÜNLER

Merhaba arkadaşlar, saç derimle ilgili çok sorun yaşayan biriyim. Bu nedenle çok şampuan deneyimim oldu. Bir ara şampuanı da hayatımdan çıkardım. Şimdi size kullanmayı bıraktığım iki şampuanı göstermek istiyorum.

yagli saclar icin sampuan

Cyrène Süper Nemlendirici Şampuan: Bu şampuanı sls ve paraben içermediği için tercih ettim. Zaten sevdiğim bir arkadaşım hediye etti bana. Saçlarım yağlı olduğu için kullanmam dedim. Ancak saçlarımın çok kuru olduğu bir zamanda kendine şans vermek istedim. Kuru ve yıpranmış saçlar için bir ürün bu. Ancak nem vermek bir yana daha da kuruttu saçlarımı. Hiç nem hissetmedim. Saçlarım iyice çalı çırpı olmadan yarıda kestim kullanmayı. Sabırla şişeyi bitirmedim. Belki saçım alışırdı kendine. Bilmiyorum ısınamadım işte. Ürünü lilakutu da incelemek ve satın almak için buyrun.

Raen Bitkisel Şampuan: Ben ürünün menekşeli olanını aldım. Daha evvel kendisinden bir kutu bitirdim. Ve aşırı kepekli saçlarıma çok iyi geldi. Bitirdikten uzun süre sonra tekrar kendine şans vermek istedim. Ancak ilk şişedeki gibi olmadı. Kepeklerime iyi gelmedi ama saçlarıma nem verme ve dolgunluk verme konusunda çok beğendim. Markanın diğer pek çok Şampuanını da denemek istiyorum. Her birinin ayrı güzel kokusu var. Oldukça uygun fiyatlı bu iki şampuanı da deneyebilirsiniz. Sorunlu bir saç tipim olmasa idi bu marka ile devam ederdim. Ürünü lilakutuda incelemek ve satın almak için buyrun.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe