Relife Kulak Mumu Yorumlarım

Merhaba arkadaşlar, sonunda Relife Kulak Mumu Yorumlarım ile buradayım. Kulak mumlarını uzun süredr meral ediyordum ama acı veren bir işlem sanıp uzak duruyordum. Bazı yorumlarda ise zararlı olduğu, işe yaramadığı yazıyordu. Ben de her seferinde bir şekilde vazgeçiyordum yapmaktan. Kulak mumu nedir hiç duymayan da olabilir. O zaman ben size kısaca söz edeyim. Nedir, nasıl birşeydir beraber bakalım.

Relife Kulak Mumu Yorumlarım

Türlü türlü markalarda satılıyor. Ben Rossmann’dan indirimli olarak 17 Lira civarında aldım ama nette daha da ucuz. Uzun ince bir huni tarzı ürün bu kulak mumları. İnce kısmını kulağınıza yerleştiriyorsunuz. Yanınıza bir bardak su alıyorsunuz.

Relife Kulak Mumu Yorumlarım

Sonra en yukardan bu mumu yakıyorsunuz. Yavaş yavaş ateş aşağı iniyor. Tam kırmızı çizgiye geldiğinde hemen alıp ateşini söndürmek için suya batırıyorsunuz. Uygularken ateş yüzüme düşer sandım ama öyle bir hafif, kağıt gibi malzeme değil. Düşmedi. Bu yöntemle oluşan vakum kulaktan kiri çekiyormuş. Kırmızı çizgiden altta kalan kısmı kesin ve içine bakın. Tabii mideniz kaldırırsa. Ooo çok feci. Benim midem kaldırmadı.

Çok merak ediyordum ve kirleri çekme vaadi bana tahrik edici geliyordu. Kulaklarımda performans olarak bir iyileşme sağlamadı bence. Aksine kaç gündür kulaklarımda çınlama ve başımda ağrı oldu. Ürünün arkasında bunlara sebep verebileceği yazıyordu zaten. Yeniden satın almam bence. Çünkü varlığı hayatıma renk katmadı. Boşuna param bana batmıyorsa almam bir daha. Kulak mumu dedikleri bu muymuş? Onca yıl boşuna merak etmişim dedirtti.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe