Kiko Göz Makyaj Bazı, göz makyajını sevenler için bir yardımcı gibi görünebilir, ancak benim kişisel deneyimlerim bu ürünün pek de beklenen sonuçları vermediğini gösteriyor.

Kiko Göz Makyaj Bazı

Bu far bazının, kalıcılığı artırma ve göz farının rengini vurgulama vaatleri oldukça cazip görünüyor. Bu ürünün kremsi dokusu farın uygulanmasını kolaylaştırırken, rengi sayesinde de göz kapağının rengini nötrleyeceğini düşünmüştüm. Maalesef, ben bu ürünü defalarca denedim ve sonuç hüsran oldu. Far bazı, göz çizgilerine kolayca bulaşıyor ve sürülen farı daha çok dağıtarak göz çizgilerini belirginleştiriyor.

Özellikle göz çevresinde çizgiler veya kırışıklıklar varsa, bu ürünün kullanımından kaçınılması gerekebilir. Bu, benim için verdiğim paranın çöpe gitmesi anlamına geliyor ve maalesef Kiko Göz Makyaj Bazı, gördüğüm en berbat ve işe yaramaz ürünlerden biri olarak listenin başında yer alıyor. Daha iyi alternatifler bulmak ve bu üründen kaçınmak kesinlikle daha iyi bir tercih olabilir. #kiko #eyebase #eyeshadowbase #kiko eye base

Yazar

Yorum Yaz