KIEHL’S ULTRA FACIAL OIL-FREE NEMLENDİRİCİ

Merhaba arkadaşlar,
Daha evvel Kiehl’s markasının Ultra Facial nemlendiricisini kullanmış idim. Set halinde almıştım ama tekrar satın alma ihtiyacı hissetmedim. Daha sonra ben yağsız ürün istiyorum dediğim zamanda bana burada yazdığım sette ki nemlendiriciyi verdiler. Kiehl’s Ultra Facial Oil Free Gel Cream idi o sette ki. Çok fena kurutmuş idi cildimi. Yine yağsız olan bu ürüne şans vermek istedim. Bu losyon kıvamında olduğu için jel olan kadar kurutmaz diye tahmin ettim.

kiehls-ultra-facial-losyon

Bu ürün jel olan nemlendirici kadar kurutmuyor beni ama yine de nem konusunda yeterli değil kuru ciltlere. Zaten normalden yağlıya dönen ciltler için bir ürün. Ürün ağır olmamakla beraber biraz yapış yapışlık var. Ama kısa sürede geçiyor bu his. Ürün renklendirici, paraben ve parfüm içermediği gibi 125 ml boyunun 79 lira, 250 ml boyunun 109 lira olması ile gayet ekonomik. Hatta 75 ml boyu da 59 lira. Her boyu da kocaman sayılır ve çok uzun süre kullanılır. Bence cilt tipine uyanların şans verebileceği kadar iyi sayılır. Kiehl’s madem tester konusunda bu kadar cömert deneyip alabilirsiniz. Ancak benim kuru cildime yetmedi Zaten kuru ciltler için olduğunu iddia etmiyor.

tavsiyesever imza

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe