KIEHL’S ROSA ARCTICA EYE

Merhaba bakımlı kızlar,   hep fondoten anlatacak değiliz ya biraz da göz kremi konuşalım mı?  Bu markanın avokadolu göz kremi nasıl meşhur değil mi? Ancak ben bu sefer markanın başka bir göz kremini anlatmayı uygun buldum.

Kiehl’sin göz çevresi ürünlerinde bir ilk olarak Rosa Arctica Eye’da, ürünün etkileri uygulandığı ilk andan itibaren görülmeye başlıyor. Bu formül, mineral kaynaklı Mika ve Titanyum Dioksit yardımıyla, göz çevresinin hemen altında anında bir aydınlanma ve ışıltı kazandırıyor. Böylelikle göz çevresinin daha pürüzsüz ve canlanmış görünmesine yardımcı oluyor.

Aynı zamanda, bu çığır açan formül nadir “Diriliş Çiçeği”, Beyaz Huş Ağacı Özü ve Skualan ile birlikte, göz çevresindeki cilt üzerinde çalışmaya başlayarak, cildin sıkılaşmasına yardım ederken , çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltır, göz çevresini yenilemeye yardımcı olur. Shea Yağı, Carnauba ve Kakao Yağı’nın eşsiz birleşimi, yaşlanmanın en büyük etkenlerinden biri olan ciltteki nem kaybını önlemeye de yardımcı olur.
Burda yazan uzun açıklama ürünün vaatleri oluyor. Evet kötü içeriğine rağmen avokadolu göz kremi çok güzel nemlendiriyor.  Ama bu ondan aşağı kalır yanı yok. 14 ml olan bu ürün aslında 30 yaş üstü için daha uygun olabilir. Anti aging özelliği ile bir yaştan sonra tercih sebebi olması normal.

Ürünün yapısı bir nevi balm gibi. Yumuşak, yoğun bir yapısı var. Nem verme konusunda çok çok iyi. 135 liralık fiyatını hak eden bir ürün bence. Tabi zamanla kırışıklık konusunda etkisi ne olur bilemedim. Şimdilik gözümü tırmalayan bir kırışıklık yok bende sanki. Bu markayı tercih ediyor iseniz, içerik sizin için çok da önemli değil ise ve bir de 30 yaşın üzerinde iseniz bu markaya bakabilirsiniz.

Yorum

  Yorum Yap

  E-Posta Adresinizi Yazın

  Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

  Hürriyet Yazar Cafe
  Bumerang - Yazarkafe
  Bumerang
  Bumerang - Yazarkafe