Kiehl’s Rare Earth Deep Pore Cleansing Maske

Merhaba arkadaşlar,
Cilt bakım ürünlerini denemek ve paylaşmak en büyük zevkim 🙂 Bugün de sizlerle Kiehl’s Rare Earth Deep Pore Cleansing Maske yi konuşmak istiyorum. Kil maskeleri benim her daim baş köşemde. Neden mi? Cildimde yağlanma artışı olunca, alnımda yanağımda, oramda buramda pütürcükler artınca koşa koşa elime geçen ilk kil maskesinin kollarına bırakırım kendimi. 

makyaj blogu

Kiehl’s kil maskesi bir aralar sosyal medyanın fenomeni halindeydi. Bir popi bir popi ki anlatamam. Her bloggerın elinde Kiehls şişesi, yüzünde maskesi 🙂 Açıkçası 80 küsür liralık fiyatı nedeniyle kendisine çok direndim. Evet evet. Kendisine direnme sebebim sadece ve sadece fiyatı oldu. Kil maskesi için çok uçuk fiyatlar ödemek saçma geliyor. Gayet uygun fiyata kil alıp kendimiz de yapabiliriz. Üstelik hazır maskelerin içinde kim bilir gereksiz ne kimyasallar vardır 🙁

bakim blogu

İçeriğini yukarıda bulunan fotoğraf ile sizinle paylaşmak istedim. Bu zamanın fenomeni maske aslında daha çok yağlı ciltler için öneriliyor. Ama merak var ya merak. Kupkuru ciltli olmama rağmen merakımı yenemedim. Gözenekleri küçültme, cildi arındırma, fazla yağı ve ölü hücreleri giderme gibi vaatleri var.

bakim blogu
Uçuuuk yeşile çalan beyaz renkte, kıvamı yerinde güzel bir maske bu arkadaş. Vaatlerini yerine getiriyor. Uyguladığım zaman kuruyana dek yüzümde hafif hafif yanmalar oluyor. Belki de işe yaradığının kanıtıdır. Ben kendisini sevdim. Ama kuru ciltli olduğum için ve bence pahalı olduğu için tekrar almam. Yüzümü çok kızartmadı. Yağlanma sorunum yazın az var ve kontrol altına aldı. Gözenek sorunum olmadığı için o alanda performansını bilemiyorum. Bir kil maskesinden çok fazla ektrası var diyemem. Evimde yaptığım kil maskeleri de, Moshos Garden da bende aynı etkileri oluşturdu. Siyah noktalar üzerinde bir etkisini, bir azaltma durumu görmedim. 
makyaj blogu

4 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe