KIEHL’S CALENDULA DEEP CLEANSING TEMİZLEME JELİ

Merhaba arkadaşlar,
Uzun süredir biriktirdiğim ürünleri ara ara yazmaya çalışıyorum. Elimde çok ürün birikti. Bugün normalden yağlıya dönük ciltler için olan bir üründen bahsedeceğim. Bir temizleme jeli.

tavsiyesever-kiehls- calendula

Kocaman ve pompalı şişesi ile nedendir bilmem gözüme çok şirin geldi bu ürün.

tavsiyesever-kiehls- calendula
Kuru ciltli olmama rağmen neden mi bu ürünü aldım? Bazı dönemler cildim normal bir cilt gibi davranıyor aslında. Yazın cildin yağ seviyesi artınca kullanırım diye almış idim. Kiehl’s Calendula Deep Cleansing Temizleme Jeli kuru cildime rağmen bir gerginlik yaratmadı. Sadece alın bölgemi hafiften gerdi. Buna rağmen pütür pütür bir görüntü oluşmadı. O yumuşak formüle rağmen temizlik hissini de bana yaşattı. Kıvamı çok yoğun olmasa da yoğun sayılır. Şeffaf jel kıvamında. Aşırı yağlı ciltten şikayet edenleri tatmin etmeyebilir. Karma ciltli kişiler için, normal yağlı ciltler için tatmin edici olacağını tahmin ediyorum.
tavsiyesever-kiehls- calendula
Ürün 230 ml ve kullan kullan bitmez cinsten. Ben her zaman ki gibi Ecotools marka süngerler ile uyguladım ürünü. 
tavsiyesever-imza

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe