KİEHL'S YAĞSIZ FORMULLU CİLT BAKIM SETİ

Merhaba güzeller, ahh ben!!! Ah tembel ben. Ne post yazarim ne çekilişi baslatirim fenayim çok fena ;))) Nasilsiniz güzel hanimlar. Bakin gece gece aklima bu seti yazmak geldi. Kiehlse güya cilt bakimi yaptırmaya gidip bu seti aldim döndüm superim ki ben ;))) yağdan nefret ediyorum. Bende bol miktarda var zaten. Disardan aman almasam daha iyi diyorum. Şimdi karsinizda tattaammmm…


En sağdaki temizleyici ve kurutmaya çok müsait. Üçü de yağsız ürünlerin. Temizleyici krem kivaminda. Yüzde suyla birleşince kopuruyor ama çok değil. Duruladiktan sonra temiz gergin bir his birakiyor ama iyi temizlemek yikamak şart.
Ortada ki ürün tonik 40 mldi. Hafif güzel bir tonik. Lancome tonigime çok benzettim yapisini. Tabii lancome ayrı bir güzel ama bu da fena değil. Yumuşak su kivaminda kokusuz bir tonik. Çok temizlik hissi veremiyor.
En sağda ki jel kivaminda nemlendirici . Alkolumsu bir kokusu var. Cildim çok kolay emmedi. Asiri ferahlik veren hafif bir ürün gibi değil. Sanirim yine almam. Oysa jel nemlendirici hep hayalim olmuştur ;))

2 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe