KİEHL'S BB KREM (FAİR) SPF 50

Merhaba kizlar, yaz aylarinda sivi ten ürünleri pek tercih edilmese de benim gibi yine de likitten vazgecemeyen vardir belki… O nedenle güneş korumasi yüksek , hafif kapatici ürünlerle devam. 😉

kiehls bb krem


Ürünü alirken Kiehls calisani bunu kullanirsam güneş kremine gerek olmadigini zaten yuksek korumaya sahip olduğunu söyledi. Bu bana gayet cezbedici geldi. En acik rengi olan fair rengini hemen kaptim. Kutunun üzerinde yazan PA+++ tam emin olmamakla beraber sanirim ürünün bronzlastirma seviyesi ile alakali. Çok arti olunca daha az bronzlasiyoruz galiba. Ya da tamamen salliyorum şu anda. Unutun gitsin. Ürün çok akışkan su gibi değil ama çok yoğun da değil. Yaz için ideal bir kivami var bence. Ben sevdim. Kapaticilik şahane değil ama benim için gayet yeterli. Alin bolgem hariç;))

kiehls bb krem
Ürünün vaatlerini ve içeriğini de eklemek istedim. Bu arada fiyatinin 79 tl olduğunu da görmüş olduk. Ürün için kokusuz demiş. Ama bence kötü kokuyor. Ve koku konusunda hassas olduğum için kullanamadim. Blog satisina ekledim.

kiehls bb krem
Ürünün kivami ve kapaticiligini umarim biraz belli edebildim. Kokusu dişinda kesinlikle tavsiye edeceğim ve sevdiğim bir ürün oldu.

Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe